rAge będzie gospodarzem finałów Intel Africa Masters CS:GO


Po dłuższej osobistej przerwie rAge Expo powróci na fizyczne wydarzenie w Johannesburgu w tym roku w dniach 9-11 grudnia. Niestety nie wróci do Coca-Cola Dome, która jest teraz pełna samochodów. Zamiast tego uroczystość odbędzie się w Gallagher Convention Center w Midrand.

Afryka na mapie

Zdjęcie: rAge Expo

Częścią obchodów w tym roku są finały na żywo dla Intel Africa Masters Counter Strike globalna ofensywa Turniej. Będzie to największy turniej e-sportowy na kontynencie afrykańskim… jak dotąd. Drużyny z Egiptu, Nigerii, Afryki Północnej (Tunezji, Algierii i Maroka) i RPA rywalizują obecnie w zamkniętych eliminacjach, aby reprezentować swój region na głównej scenie i mieć szansę na udział w puli nagród R450 000.

Intel i Mettlestate prowadzą wydarzenie we współpracy z nigeryjskimi i północnoafrykańskimi organizacjami e-sportowymi Gamr i GamersMagh. Egipskie, nigeryjskie i północnoafrykańskie zespoły są już rozstrzygnięte z „Cairo City G’zzz”, „Outlaws” i „15averageGang” reprezentującymi swoje regiony. Obecnie trwają zamknięte kwalifikacje w RPA, które zakończą się w tym miesiącu.

W poprzednim oświadczeniu dyrektor zarządzający Mettlestate Barry Louzada powiedział:

„Mamy szansę zaprezentować niewiarygodny talent, który Afryka ma do zaoferowania w przestrzeni e-sportowej. Finał tego międzykontynentalnego turnieju w rAge podkreśli tylko to, co Intel Africa Masters ma do zaoferowania swoim uczestnikom: możliwości i chwałę”.

Jeśli chcesz być kimś więcej niż tylko widzem, nie zabraknie innych atrakcji. Należą do nich stoiska, imprezy cosplay i sieć LAN NAG Bring-Your-Own-Computer. Bilety na Expo możesz kupić tutaj, a bilety na LAN tutaj. Warto zauważyć, że bilet LAN zapewni Ci dostęp do całej wystawy przez pełne trzy dni. Możesz znaleźć więcej informacji na temat CS:GO turniej na oficjalnej stronie internetowej.

Źródło: Usterka

Źródło : https://stuff.co.za/2022/11/04/rage-will-play-host-to-the-intel-africa-masters-csgo-finals/