Przewodnik po zakładach CS:GO BLAST Premier: podgląd, statystyki i typy


W sezonie 2022 CS:GO BLAST Premier zaplanowano siedem wydarzeń, które rozpoczną się w lutym i zakończą się w grudniu finałem światowym, w którym pula nagród wynosi 1 mln USD, a pula nagród w całym tym wydarzeniu wynosi 2,47 mln USD. .

Harmonogram sezonu 2022 przedstawia się następująco:

Gdzie mogę obejrzeć CS:GO BLAST Premier?

Udaj się na oficjalny kanał BLAST Premier na YouTube, aby uzyskać wszystkie najnowsze wiadomości, oglądaj mecze na żywo i odtwarzaj również poprzednie mecze. Możesz także oglądać akcję na żywo na oficjalnym kanale BLAST Premier Twitch.

Gdzie mogę znaleźć harmonogram i tabele BLAST Premier?

Po pierwsze, istnieje oficjalna strona internetowa BLAST Premier, która jest pełna informacji o nadchodzących wydarzeniach i najnowszych wiadomościach z turnieju. Alternatywnie, odwiedź stronę BLAST Premier Liquipedia, aby zapoznać się z harmonogramami i wynikami.

CS:GO BLAST Premier wiosenne finały 2022

Wiosenne finały odbędą się w czerwcu i będą składać się z ośmiu drużyn pochodzących z grup i rozgrywek showdown, sześć najlepszych drużyn z rozgrywek grupowych otrzyma miejsce w finale, a także dwie pierwsze drużyny z rozgrywek showdown. do ośmiu drużyn.

CS:GO BLAST Premier Fall Finals 2022

Jesienne finały odbędą się pod koniec listopada i dadzą zespołowi szansę na udział w finałach globalnych, mają taką samą strukturę jak finały wiosenne, ponieważ sześć najlepszych drużyn z grup jesiennych awansuje do finału, a także do czołówki. dwie drużyny z jesiennego starcia.

Dota 2 Międzynarodowy przewodnik po zakładach: podgląd, statystyki i typy

18 października, 15:08

CS:GO BLAST Premier Światowy Finał 2022

Dwa miejsca w światowym finale 2022 zostaną zajęte przez powyższe wydarzenia, a zwycięzca wiosennych finałów i jesiennych finałów zapewni sobie miejsce. Pozostałe sześć miejsc zostanie wypełnionych przez różne inne rozgrywki CS:GO w ciągu roku.

  • ESL Pro League (sezon 15)
  • Wiosenne finały
  • ESL Pro League (sezon 16)
  • IEM Rio Major
  • Jesienne finały
  • Globalny ranking (1.)
  • Globalny ranking (2.)
  • Globalna tablica wyników (3.)

CS:GO BLAST Premierowe typy bukmacherskie

Istnieje kilka sposobów na OLBG, aby uzyskać prognozy CS:GO BLAST Premier, przejdź do naszej strony z najlepszym handicapem eSports, aby zobaczyć, jakie dochodowe typery obstawiają dzisiaj w e-sporcie, ta strona pokazuje tylko typerów, którzy wykazali zysk w przeszłości rok. Alternatywnie, przejdź do naszej dedykowanej strony Prognoz eSportowych, gdzie będziesz mógł zobaczyć typy w ciągu roku na powyższe wydarzenia, a także wszystkie inne wydarzenia eSportowe. Pamiętaj też, aby przejść do najlepszej strony z zakładami sportowymi, aby upewnić się, że korzystasz z najlepszych zakładów sportowych dla swoich zakładów na eSporty.Źródło : https://www.olbg.com/us/blogs/csgo-blast-premier-betting-guide-preview-statistics-picks