Przewodnik dla początkujących po grach w CS: GO — wszystko, co musisz wiedzieć


Couter-Strike Global Offensive to strzelanka pierwszoosobowa, czyli FPS, w swej istocie. Ogólnie rzecz biorąc, Counter-Strike: Global Offensive to drużynowa strzelanka na 30 rund. W grze walczą ze sobą dwie grupy: jedna podkłada bombę, a druga próbuje ją rozbroić lub zapobiec jej wybuchowi. Możesz odwiedzić https://profilerr.net/, aby uzyskać więcej informacji o CS GO.

Każda strona ma pięciu graczy, a atakujący i broniący grają przez 15 minut. Zaczynasz z 800 $ i możesz je zwiększyć, zabijając innych graczy, podkładając bombę, rozbrajając ją lub wygrywając rundę. Twój sukces w następnej rundzie zależy od tego, czy możesz zaoszczędzić na silniejszej broni i sprzęcie za pomocą tej gotówki. Zwycięska drużyna to ta, która zakończy z największą liczbą zwycięstw w rundach.

Podstawową rozgrywką Counter-Strike: Global Offensive zawsze było podkładanie i rozbrajanie bomb, nawet jeśli gra oferuje teraz wiele innych trybów, w tym popularnego gatunku Battle Royale.

Jakie role graczy istnieją w CS: GO?

Gracze w naturalny sposób przyjmą różne role, gdy staną się lepsi w CS: GO.

Wejście Fraggera

To jest dla graczy z szybkim palcem na spuście, którzy mogą wygrać kluczowe pojedynki jeden na jednego.

Lider w grze

Chociaż prawdopodobnie nie zaczniesz jako rozmówca drużyny, nie oznacza to, że nie możesz nim zostać, jeśli opanowałeś teren.

Wsparcie

Gracze wspierający grają w tandemie z fraggerem wejściowym, pomagając im błyskami, dymami i sprzątaniem w przypadku śmierci.

Ukrywanie się/Skradanie się

W tej formacji lurker pełni rolę flankera. Spróbuj zakraść się do drugiej drużyny lub zrób to sam żeby podłożyć bombę w innym miejscu.

AWPer/Snajper

To jedna z najważniejszych części gry.

Przewodnik po grze Counter-Strike: Global Offensive

Możesz wygrać grę, grając jako Terroryści lub Antyterroryści, ale możesz wygrać grę tylko wtedy, gdy wygrasz 16 kolejnych rund. Chociaż twoja początkowa strona nie ma wpływu na to, kto ma przewagę na początku, może całkowicie zmienić przebieg gry. W przeszłości niektóre mapy faworyzowały strony, więc jeśli zostaniesz w tyle po jednej ze stron, staraj się nie panikować.

Będziesz musiał współpracować jako grupa, kontrolować swoje finanse i podejmować strategiczne decyzje jako jednostki, jeśli chcesz wyjść na szczyt. Jeśli jednak chcesz grać w CS:GO w trybie rywalizacji, najważniejsza jest pierwsza kwestia — praca zespołowa.

Twórca gry, Valve, opublikował na YouTube filmy z poradami ekspertów dotyczącymi grania w CS: GO.

Co to jest CS:GO e-sport?

Po samodzielnym przećwiczeniu CS: GO i zdobyciu pewnej biegłości nadszedł czas, aby sprawdzić profesjonalistów.

Zdefiniujmy e-sport w kontekście Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO). Z braku lepszego określenia CS:GO e-sport jest po prostu ogromny i istnieje już od dłuższego czasu. Ponieważ sport ten jest uprawiany na całym świecie, drużyna z Ameryki Południowej lub Ameryki Północnej może wygrać Puchar Świata równie łatwo, jak drużyna z Azji czy Europy. Chociaż Europa odniosła największy sukces w historii, inne regiony nigdy nie pozostają daleko w tyle.

W porównaniu z innymi tytułami e-sportowymi, CS:GO, twórca gry, znacznie mniej nadzoruje e-sport. Niemal każdym aspektem CS:GO zarządza podmiot zewnętrzny, taki jak IEM, BLAST, ESL lub DreamHack. Jednocześnie Flashpoint i ESL podjęły starania o utworzenie lig franczyzowych podobnych do tych, które można znaleźć w sporcie amerykańskim w ostatnich latach.

Popraw swoją rywalizację w CS: GO dzięki tym wskazówkom i wskazówkom

Po zapoznaniu się z CS:GO nadszedł czas, aby zmierzyć się z trudniejszymi poziomami. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć rywalizację na wyższym poziomie, rozważ następujące wskazówki:

  • Aby poprawić swoje umiejętności CS: GO, musisz grać w tę grę. Weź udział w serwerach Deathmatch lub gier z bronią, aby poprawić swój czas reakcji i poprawić swoje umiejętności fragowania.
  • Szybkie wyszukiwanie hasła „Trening celowania” na platformie Steam spowoduje wyświetlenie wielu darmowych i tanich gier oraz programów zaprojektowanych w celu wyostrzenia celowania.
  • Ucz się i ćwicz, używając M4A4 (CT) i AK-47 (T) jako podstawowej broni. Przed przejściem do bardziej złożonych i wyspecjalizowanych narzędzi ustal priorytety w nauce i wykorzystywaniu ich.
  • Upewnij się, że masz wystarczającą ilość amunicji i nie daj się postrzelić podczas przeładowywania: gra instruuje cię wcześnie, że zmiana broni jest szybsza niż przeładowanie. Zawsze pamiętaj, że przeładowywanie generuje hałas, więc jeśli jesteś w trudnej sytuacji i kończy ci się amunicja, możesz zostać zepchnięty. Wykorzystaj to na swoją korzyść, zachęcając graczy do siebie, a następnie przeładowując i anulując.
  • Załóż wysokiej jakości słuchawki i nastaw się: Jeśli chcesz wygrać, musisz zwracać szczególną uwagę na otaczające Cię dźwięki w CS: GO. Opanuj te odgłosy i dobrze je wykorzystaj.
  • Odkryj cztery najczęstsze mapy rankingowe: Cztery mapy CS: GO to Nuke, Dust 2, Inferno i Mirage. Dowiedz się, gdzie możesz się ukryć, gdzie możesz zapalić papierosa i jak przeciwnik może próbować zaatakować lub chronić miejsca bombardowania, studiując te mapy (najlepiej po jednej na raz).
  • Otwarte kanały komunikacji z pracownikami są niezbędne. Nie musisz być genialnym strategiem, aby pomóc swojej drużynie wygrać rundę, informując ich o lokalizacji graczy przeciwnika.
  • Nie idź na całość do gry rankingowej, ponieważ Counter-Strike: Global Offensive jest niezwykle trudną grą. Ponieważ gra jest dostępna od jakiegoś czasu, istnieje wielu kompetentnych graczy. Przed przystąpieniem do gry najlepiej poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z zasadami i mechaniką gry.Źródło : https://gamegavel.com/beginner-s-guide-to-cs-go-gaming-all-you-need-to-know/