Przewodnik CS2 AWP na rok 2024

Poradnik CS2 AWP na 2024 rok pokaże Ci, jak korzystać z tej broni i jak być bardziej skutecznym. Zanurkujmy w to wszystko.

CS2 AWP Poradnik – Statystyki

Zanim przejdziemy do wskazówek dotyczących CS2 AWP, musimy podzielić się kilkoma ważnymi statystykami związanymi z tą bronią:

  • Cena – $4750
  • Dostępne dla obu CT i T
  • Obrażenia – 115
  • Takt strzałów – 41 RPM
  • Czas przeładowania – 3.7s
  • Pojemność magazynka – 5
  • Rezerwowa amunicja – 30
  • Odznaczenie za zabicie – $100 za konkurencyjne zabicie
  • Koszt magazynka – $125

W skrócie, AWP to podstawowy karabin snajperski w Counter-Strike 2. To obrażenia z najwyższym wynikiem obrażeń, co oznacza, że możesz zabić jednym strzałem w ciało. Jedynym wyjątkiem jest trafienie przeciwnika w nogę, ponieważ spowoduje to 85 obrażeń. Teraz, kiedy już to wiesz, Poradnik CS2 AWP w Counter-Strike 2 będzie kontynuowany kilkoma szczegółami, które powinieneś znać przed rozpoczęciem gry.

Bądź aktywny

Niezależnie od zmniejszenia mocy CS2 AWP i faktu, że broń ma mniejszy magazynek niż wcześniej, jedną rzeczą, która wyróżni Cię spośród przeciwników, jest bycie aktywnym. Bez względu na mapę, na której grasz, zawsze będą domyślne pozycje, do których idą wszyscy gracze AWP. Chociaż także możesz to zrobić, zalecamy zmianę tej pozycji, gdy jest to możliwe.

Raz stając się bardziej aktywnym podczas gry tą bronią, Twoi przeciwnicy będą mieć znacznie trudniejsze zadanie w dostosowaniu się. Będą musieli być czujni cały czas, co powinno dać Ci więcej okazji do zabicia.

Powinieneś to robić na każdej mapie, także na tych, z którymi nie jesteś komfortowy. Fakt, że przeciwnicy nie spodziewają się, że tam będziesz, da Ci ogromną przewagę.

Nauka pikirowania i unikanie ponownego pookowania

Pikirowanie w Counter-Strike 2 jest niezwykle ważne, ale nie możemy wskazać wszystkiego na temat tego w tym artykule. Nauka, jak pikirować, to kluczowa rzecz, aby stać się lepszym graczem, bez względu na skórkę CS2 AWP, którą używasz. Osoby, które nie wiedzą, jak pikirować, często mają problemy, zwłaszcza jeśli mają AWP.

Mówiąc o tej broni, jedną bardzo ważną rzeczą, którą należy zapamiętać, jest to, że powtórne pikirowanie jest prawie nigdy nie dobrym pomysłem. Wiemy, że kuszące jest trafić ten strzał, jeśli przeoczyłeś pierwszy. Jednak może to być miecz obosieczny, ponieważ twój przeciwnik pozna Twoją pozycję, a prawdopodobnie zostaniesz zabity.

Mówiąc o powtórnym pikirowaniu, możesz to wykorzystać na swoją korzyść po przeczytaniu tego Poradnika CS2 AWP. Jeśli zobaczysz, że przeciwnik spudłował swój strzał, istnieje duże prawdopodobieństwo, że osoba ta ponownie zajrzy, więc bądź gotowy.

Zamiast powtórnego pikirowania, powinieneś spróbować wrócić i znaleźć nową pozycję. To powinno zwiększyć Twoje szanse na zabicie.

Źródło : estnn.com