Przewidywania dla Blast Premier Spring Final 2024: Vitality, Faze, Astralis i Saw.

Predictions for Blast Premier Spring Final 2024

Trwa Blast-fever w Londynie w tym tygodniu, gdy ukraiński team Seen gra na Wembley Arena. Figury w brytyjskiej społeczności Counter-Strike wygłosiły swoje przewidywania dla Blast Premier Spring Final dla Esports News UK.

Przewidywania Emenjaya

Jeden z założycieli Granny’s Knockers, komentator Josh „Emenjay” Martin, odważnie ogłosił swoje przewidywania. Zdaniem Emenjaya, zwycięzcą będzie drużyna Faze z karriganem na czele, a na drugim miejscu uplasuje się Team Vitality. Jako czarnego konia wskazał drużynę Saw.

Przewidywania AN1MO

Sam „AN1MO” McKenzie, pisarz Counter-Strike, stawia na zwycięstwo Team Vitality, z Astralisem na czele grupy A i Vitality grupy B. Jako czarnego konia wskazał fazę, zwłaszcza gdy G2 może grać bez swojego młodego AWPer’a.

Przewidywania Affinity

Leyna „Affinity” McQuillin, caster ESL, ma zawoalowane przewidywania, ale uważa, że Vitality, z King Meziim w składzie, jest faworytem do zwycięstwa. Na drugim miejscu postawiła Natus Vincere, a jako czarnego konia wskazała Team Spirit.

Przewidywania Liona

Analityk Nick „Lion” Todd wskazał Spirit jako swojego faworyta, z Vitality na drugiej pozycji. Jako czarnego konia wybrał Astralis.

Również inni członkowie Esports News UK podali swoje przewidywania, z czym zgodził się też redaktor Dom Sacco.

Źródło : esports-news.co.uk