„Przedstawiam moją konstrukcję” – Shroud współpracuje z MAINGEAR, ogłasza współwłasność


Gwiazda Twitcha, Michael „Shroud”, 18 listopada ogłosił na Twitterze, że nawiązał współpracę z firmą MAINGEAR, która jest teraz współwłaścicielem komputerów osobistych. Udostępnił minutowe wideo, w którym występował jako dyrygent orkiestry, podczas gdy odtwarzana była kompilacja jego najpopularniejszych klipów Valorant.

Ogłoszenie ujawniło również wysokiej klasy komputer PC z limitowanej edycji, znany jako MG1: Shroud Edition. W tweecie stwierdzono:

„Przedstawiam moją wersję, MG1: Shroud Edition”.


Społeczność internetowa reaguje, gdy Shroud ogłasza, że ​​został współwłaścicielem MAINGEAR

Film zapowiadający przedstawiał byłego profesjonalistę Counter-Strike: Global Offensive działającego jako dyrygent orkiestry, z mnóstwem klipów związanych z Valorant odtwarzanych w tle.

Następnie zawodowy gracz ujawnił swoją charakterystyczną wersję komputera. stwierdził:

„Przez całą karierę starałem się być najlepszy. Zostałem mistrzem. Robiłem show. Świętowałem zwycięstwa razem z moją społecznością. A teraz chcę się wyróżnić spośród reszty. Przedstawiam MG1, mój pierwszy sygnowany komputer PC z MAINGEAR. produkt starannego rzemiosła, zbudowany, aby zapewnić, że nigdy nie będę powstrzymywany”.

Ogłoszenie zyskało dużą popularność na platformie mediów społecznościowych, ponieważ ponad 80 użytkowników Twittera dołączyło do wątku reakcji. Oficjalny uchwyt NVIDIA na Twitterze odpowiedział, mówiąc:

Streamer Twitcha i dziewczyna Michaela, Hannah „Bnans”, również zareagowali i udostępnili GIF:

Powiązany z NRG Esports twórca treści, Apryze, żartobliwie zasugerował, aby sensacja Twitcha kandydowała na prezydenta, dodając, że „nigdy się nie zatrzymuje”:

@osłona @główne koło zębate w tym tempie całun będzie kandydował na prezydenta, człowiek nigdy się nie zatrzyma 🫡

Twórca treści na Twitchu, JOEYKAOTYK, powiedział:

Jeden z użytkowników Twittera stwierdził, że podoba mu się pomysł i konstrukcja komputera. Twierdzili jednak, że narzut na produkt premium był „szalony”:

@osłona @główne koło zębate Uwielbiam pomysł i projekt, ale cholera, narzut jest szalony.

Inny użytkownik stwierdził, że wersja PC powinna mieć „konkurencyjne ceny” i nie powinna zawierać dodatkowego „podatku MAINGEAR”:

@osłona @główne koło zębate Uwielbiam całun i aby odnieść sukces, przynajmniej jego linia powinna mieć konkurencyjne ceny i nie mieć dodatkowego podatku od głównego sprzętu, w przeciwnym razie nie odniosłaby sukcesu

Jeden z członków społeczności zastanawiał się, czy Shroud nadal jest współwłaścicielem znanej organizacji streamerów, One True King (OTK):

Kilku obserwujących pogratulowało 28-latkowi, mówiąc:

@osłona @główne koło zębate Do diabła, chodźmy!! Michał!! Gratulacje ❤ NAJPÓŹNIEJ! Mój ulubiony streamer. Wygląda bardzo dobrze. Kocham to.

Oto kilka bardziej trafnych reakcji fanów:


Shroud to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży streamingowej i gamingowej. Zaczął transmitować na żywo na Twitchu w 2016 roku i od tego czasu zgromadził ponad 10,4 miliona obserwujących na swoim kanale.

Oprócz grania głównie w CS:GO, kanadyjska osobowość wypróbowała wiele różnych gier. Należą do nich World of Warcraft, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Valorant, Apex Legends, Escape from Tarkov, New World i wiele innych.

Na początku tego roku Michael zaskoczył społeczność e-sportową, ogłaszając, że podpisał kontrakt z zespołem Sentinels Valorant i wróci na profesjonalną scenę gier.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Siddhartha Satisha


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-introducing-build-shroud-partners-maingear-announces-co-ownership