Przecieka CS2: Valve popełniło błąd z logo mistrza

Nowości w Counter-Strike 2! Sprawdź, co zostało zdradzone w plikach gry przed premierą.

Stare logo Vitality na naklejkach Major

Naklejki do pierwszego Counter-Strike 2 Major zostały odkryte w plikach gry jeszcze przed ich premierą. Niestety dla aktualnych mistrzów Majora, Valve niechcący użył starszej wersji ich logo. Naklejki zespołu Vitality, które wyciekły, wykorzystują starszą wersję logo, którą francuska organizacja zaprezentowała, gdy została założona w 2018 roku. Starsza wersja użyta na naklejkach do PGL Copenhagen ma wciąż białe skrzydła, złoty herb i brak odstępu między kształtami.

Po uruchomieniu organizacji, Vitality nieznacznie zmieniło swoje logo dwa razy przed 2023 rokiem, najpierw pogrubiając kontury i używając nieco inny odcień złota w 2020 roku, a następnie zamieniając złoto na jaśniejszy żółty w 2021 roku. Jednak na początku 2023 roku przeszli na swoje najnowsze logo, które używa jednego koloru i ma odstępy między kształtami.

Mix-up z naklejkami Vitality

Ironiczne jest, że naklejki Team Vitality są te, które są pomylone, biorąc pod uwagę, że Vitality słynnie zdobyło ostatnią trofeum Majora CS:GO na BLAST Paris w 2023 roku. Pomimo że dla nieprzygotowanego oka różnice mogą się wydawać niewielkie, zespół ds. brandingu i marketingu w Vitality nie może być zbyt zadowolony z pomyłki.

Nie ma obaw, żeby Vitality i ich fani nie mieli czasu na naprawę, ponieważ naklejki nie są jeszcze dostępne w sklepie, a do rozpoczęcia Majora PGL Copenhagen pozostało kilka dni. Dla wszystkich zespołów na Majorze, naklejki są ważnym elementem, ponieważ w ostatnich latach niektóre zespoły zarobiły więcej ze sprzedaży naklejek niż z faktycznej puli nagród imprezy. Podobnie jak w poprzednich latach, gracze CS2 będą mogli zdobyć naklejki z autografami drużyn i graczy w czterech różnych wariantach: standardowym, brokatowym, holograficznym i złotym.

Źródło : www.bing.com