Prognozy, gdzie oglądać i nie tylko


CS:GO BLAST Premier Spring Groups 2023 rozpoczęło się na początku tego miesiąca, obejmując wielkie starcie między dwunastoma zawodnikami z najwyższej półki.

Dzień 8 turnieju rozpocznie się od FaZe Clan, który zmierzy się z OG w finale drabinki podwójnej eliminacji grupy B. Zwycięzca tego pojedynku zapewni sobie miejsce w wiosennych finałach BLAST Premier, a przegrany zostanie wysłany do drabinki pojedynczej eliminacji, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą Astralis vs NIP.

Team Vitality pokonało Heroic w finałach grupy A, stając się pierwszą drużyną, która zakwalifikowała się do wiosennych finałów 2023. Dwie kolejne drużyny awansują do wiosennych finałów w oparciu o wyniki dzisiejszych finałów grup B i C.


FaZe Clan vs OG: Kto wygra finały grupy C CS:GO BLAST Premier Spring Groups 2023?

Prognozy

FaZe Clan i OG to dwaj światowej klasy składy CS:GO, które mają potencjał, by przechytrzyć każdego przeciwnika poziomu 1 na dużej scenie.

FaZe jest bardziej godnym uwagi zespołem z tych dwóch. Jednak ze względu na to, że jeden z ich weteranów, Rain, był nieobecny z powodu narodzin swojego dziecka, FaZe był zmuszony grać z rezerwowym. Organizacja napotkała również trudności w zdobyciu zamiennika, ponieważ odmówiono jej pierwotnego wyboru zamiennika.

Pomimo kłopotów FaZe przed turniejem udało im się znaleźć formę, dać z siebie wszystko i dotrzeć do finału grupy B turnieju. Gracze tacy jak karrigan, broky, twistzzz i ropz byli jak zwykle nienaganni dla zespołu, a tymczasowe dodanie es3tag wzmocniło ich siłę ognia.

OG już raz zmierzył się z FaZe w grupach wiosennych, gdzie przegrali ze zwycięzcami PGL Major 2022 wynikiem 2-1. OG osiągnął gorsze wyniki w poprzednim spotkaniu. Jednak z graczami takimi jak degster, flameZ i NEOFRAG oraz pod przywództwem nexa, OG ma potencjał, by pokonać FaZe i natychmiast zakwalifikować się do wiosennych finałów.

FaZe ma świetną formę przed tym pojedynkiem. Można jednak oczekiwać, że OG wyciągnie wnioski z ich niedawnej porażki z FaZe i wymyśli kontrstrategię, która może doprowadzić ich do sukcesu.


Head-to-head

Aktualne składy CS:GO FaZe Clan i OG grały przeciwko sobie w sumie w 6 seriach, a FaZe wygrało 5 z nich. FaZe wygrało również łącznie 11 map przeciwko OG, podczas gdy OG ma tylko 4 zwycięstwa na mapach przeciwko FaZe.


Ostatnie wyniki

FaZe wygrało 4 z poprzednich 5 pojedynków, wygrywając z takimi zespołami jak OG, Complexity, G2 i Liquid. Ich jedyna ostatnia porażka była przeciwko G2. Z drugiej strony OG zebrał tylko 3 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach CS: GO. Dwukrotnie pokonali Liquid i raz Vitality. Ich jedyne porażki dotyczyły Liquid i FaZe.


Potencjalne składy

Klan FaZe

 • Patryk „es3tag„Hansen (Zastępca)
 • Helvijs „brokatowy„Sukanty
 • Russela”Twistzz„Van Dulken
 • Finn „Karrigan„Andersena (IGL)
 • Robin „ropz„Kol
 • Roberta „Robba N” Dahlström (Trener)

OG

 • Szahar”płomień Z„Suszan
 • Nemanja”Nexa„Isaković (IGL)
 • Adama „NEOFRAG„Zuhar
 • Maciej”F1KU„Miklasa
 • Abdulchalik”degster„Gasanow
 • Kacper „rugga” Należny (Trener)

Gdzie oglądać

Fani CS:GO mogą śledzić akcję Spring Groups 2023 na żywo na oficjalnych kanałach BLASTPremier na Twitchu i YouTube. FaZe zmierzy się z OG on 26 stycznia 2022 r. o 6:00 PST/ 15:00 CET/19:30 IST.

Ankieta: Jak myślisz, kto wygra ten pojedynek?

0 głosów


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/faze-vs-og-cs-go-blast-premier-spring-groups-2023-predictions-watch