Prognozy bukmacherskie CS:GO ESL Challenger League S42


Bezpłatne prognozy ESB dotyczące Counter-Strike: Global Offensive na wtorek, 1 listopada, koncentrują się na trzech meczach ESL Challenger League w sezonie 43 w Europie. Oto nasze wybory na AGO vs Team Falcons, HEET vs K23 i Sangal Esports vs SINNERS Esports, z najlepszymi kursami na CS:GO dzięki uprzejmości BetOnline.


AGO vs TEAM FALCONS CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:AGO $2,37 w BetOnline | Sokoły 1,53 $ w BetOnline
Kiedy:1 listopada 2022 | 19:00 CEST
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/esl_csgo)

W weekend AGO odpadło z CCT Central Europe Series #3, co oznacza kolejny turniej, w którym Polacy się nie pojawili. AGO miało solidny start, wygrywając dwa pierwsze mecze z Into The Break (2-1) i SINNERS Esports (2-1), ale potem przegrało trzy z rzędu z Tricked Esports (0-2), 9INE (0- 2) i HAVU (0-2).

Team Falcons nie osiągnął ostatnio dużo więcej, wygrywając tylko dwa z ostatnich dziewięciu meczów z HEET (2-1) i Gone (2:0). Sokoły przegrały również z ENCE, OG, Outsiders, Entropiq i HEET (dwukrotnie).

Jako mecz między dwiema drużynami, które nie są w formie, trudno uzasadnić, że jedna drużyna jest uznawana za faworyta. Chociaż Team Falcons miał znacznie trudniejszy harmonogram na początku tego miesiąca, przegrana z silniejszymi drużynami nie oznacza więcej niż nie granie z nimi w ogóle.

Wygląda to na dopasowanie 50/50, więc wartość powinna być z AGO. Alternatywnie, zakład na ponad 2,5 mapy również nie jest złym wyborem.


HEET vs K23 CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:HEET $1,44 w BetOnline | K23 2,63 $ w BetOnline
Kiedy:1 listopada 2022 | 19:00 CEST
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/esl_csgo)

HEET mógł przegapić kwalifikacje do IEM Rio Major – z rekordem 1-3 podczas europejskiego RMR – ale ostatnio grali znacznie lepiej i wygrali ESL Championnat National Autumn 2022 w zeszłym tygodniu, nie upuszczając ani jednej mapy.

K23 wyglądały lepiej niż HEET podczas europejskiego RMR B, gdzie zabrakło im jednej mapy do zabezpieczenia biletów do Brazylii. Ale co najważniejsze, K23 wygrało z HEET (16-13) w drugiej rundzie RMR na początku października, więc być może uda im się to powtórzyć.

Od czasu RMR K23 rozegrało zaledwie dwa oficjalne mecze przeciwko Sproutowi (1-2) i Copenhagen Flames (1-2) i przegrało oba. Jednak pomimo ich nieprzekonującej formy, oferowane kursy zakładów CS: GO nieco zaniżają K23.

HEET może wyglądać mocniej na papierze, ale w oparciu o to, co widzieliśmy od nich w tym miesiącu, HEET nie powinien być wyceniony dużo niżej niż 1,90 USD. Tak więc przy oferowanych kursach bukmacherskich K23 są łatwym wyborem.


SANGAL ESPORTS vs SINNERS ESPORTS CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

Najlepsze kursy:Sangal 1,37 $ w BetOnline | GRZESZNICY 2,94 $ w BetOnline
Kiedy:1 listopada 2022 | 19:00 CEST
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/esl_csgo)

Sangal Esports dotarło do półfinału BLAST Premier Fall Showdown 2022 w zeszłym tygodniu, ale trzeba zauważyć, że musieli pokonać tylko BIG (2-1), aby zakończyć turniej w pierwszej czwórce. Poza tym Sangal niewiele osiągnął w tym miesiącu. O jedną mapę zabrakło im do kwalifikacji do IEM Rio Major, ale ich jedyne dwa zwycięstwa w europejskim RMR odniosły z FANTASY i Illuminar Gaming, o czym nie ma co pisać.

SINNERS osiągnęli w tym roku jeszcze mniej. W zeszłym tygodniu wzięli udział w Elisa Invitational Fall 2022 i Global Offensive Champions League Season 1, ale nic nie zdołali wyprodukować, kończąc wydarzenia odpowiednio na 9.-12 i siódmym ósmym miejscu.

SINNERS i Sangal mają dwa zwycięstwa w ostatnich pięciu występach; jednak Sangal musiał grać znacznie silniejszymi przeciwnikami i dobrze radził sobie w niektórych trudniejszych sprawach. Sangal ostatnio gra lepiej niż SINNERS i powinien wygrać, ale spodziewamy się, że upuści mapę – albo Vertigo, albo Mirage.

Sangal Esports wygra 2-1

Więcej wskazówek dotyczących zakładów na e-sportyŹródło : https://esportbet.com/esl-challenger-league-s43-betting-picks-tuesday-november-1/