Problemy z Steam: Call of Duty, Helldivers 2, Dead By Daylight, Counter-Strike Nie Działają

Problemy z serwisem Steam – duże utrudnienia dla graczy

Serwis Steam doświadczył przerwy, wpływając na rozgrywkę w popularnych grach takich jak Call of Duty, Helldivers 2, Dead By Daylight i Counter-Strike.

Platforma DownDetector otrzymała ponad 52 000 raportów o godzinie 19:20 EDT, z większością użytkowników zgłaszających problemy związane z połączeniem serwera i logowaniem się. Dla osób niewtajemniczonych, Steam zazwyczaj przeprowadza zaplanowane cotygodniowe prace konserwacyjne we wtorki, rozpoczynając między 18:00 a 21:00 czasu wschodniego. Wielu użytkowników wyraziło swoje obawy na temat tych trudności technicznych.

„Steam przestał działać, gdy zdobywałem ostatnie osiągnięcie w Persona 4, modląc się, aby ostateczne osiągnięcie się pojawiło, gdy serwis wróci online,” napisała jedna osoba.

Inna osoba napisała, „Steam nie działa dla mnie. Prosi mnie o wpisanie hasła, a następnie nic się nie dzieje.”

Problemy techniczne i frustracje graczy

„Hej, ptaszki, Steam postanowił przeprowadzić swoje konserwacje i teraz nie pozwala nam się zalogować. Mój zespół i ja nie jesteśmy pewni, czy będziemy online dziś wieczorem, głęboko przepraszamy, jeśli nam się nie uda to zrobić. Mówią, że serwery będą wyłączone jeszcze przez kilka godzin,” napisała trzecia osoba.

„Pomyślałem, że mój Steam został zhackowany lol. Steam po prostu przestał działać, nie martwcie się wszyscy, jesteśmy na tym samym wózku!” poinformował inny użytkownik.

„Wczoraj usiadłem, aby zagrać w GBVS i dowiedziałem się, że konserwacja rozpocznie się za 15 minut (co przyczyniło się do tego, że zagrałem trochę w Strive). Dzisiaj usiadłem, aby zagrać w GBVS, zagrałem w 3 mecze i zostałem rozłączony, bo Steam padł. Myślę, że los mówi mi, abym zagrał w Helldivers 2,” skarżył się inny użytkownik.

Źródło : www.timesnownews.com