Problematyczne nowości w Counter-Strike 2: Ostateczne rozczarowanie graczy

Witaj wszyscy, myślę, że w tym momencie wszyscy widzieliśmy wystarczająco dużo i jest to trochę bezcelowe przedstawianie jakichkolwiek moich prywatnych doświadczeń, widocznie nasza gra jest niszczona, nie potrafię już się bawić, gra jest zniszczona

Tresc

Osoby mogą używać dowolnego rodzaju skryptu, na jaki tylko mają ochotę, a wiele innych rzeczy, które nigdy nie były widziane w CS: GO.

Otrzymaliśmy obietnicę lepszej, ulepszonej wersji Counter Strike, okazaliśmy się oszukani, to znowu była maskarada pieniędzy. Pracowali bardziej nad skórkami niż nad grą.

Pracowali bardziej nad tym, jak wygląda gra, niż nad tym, jak działa. Co z tym subtickiem, według mnie teraz jest o wiele gorzej.

Otrzymaliśmy opóźnienie gry, nikt nie dba o to, czy gra jest nawet zabawna, to będzie moje ostatnie usunięcie tej gry, jeśli nic się nie zmieni.

Moglibyśmy szerzyć świadomość tego, czego chcemy. Byłoby bardzo pomocne, gdybyś opisał, czego chcesz. Valve nie przywróci CS: GO, ponieważ oznaczałoby to porzucenie wielu prac i udoskonaleń, których gracze już lubią.

Miło by było, gdybyłeś w stanie otwarcie powiedzieć – co chcesz, aby zostało zmienione w CS2, tak aby stała się lepsza dla wszystkich?

Być może nawołujesz do powrotu CS: GO. Po prostu udaj się do swojej biblioteki Steam, kliknij prawym przyciskiem Counter-Strike 2, wybierz Właściwości, wybierz Bety, tam w liście rozwijanej wybierz „csgo_legacy”, zaktualizuj grę w razie potrzeby i zagraj z botami, z przyjaciółmi, na serwerach społeczności z innymi graczami lub hostuj własny serwer, jeśli nie znajdziesz serwera społeczności, który by Ci odpowiadał.

Jeśli naprawdę chcesz przywrócić CS: GO tylko dlatego, żeby go odzyskać, najlepszym sposobem przekazania tej wiadomości do Valve byłoby zrobić dokładnie to — grać w CS: GO zamiast w CS2.

Źródło : steamcommunity.com