Prezes Zarządu firmy wow – forum Counter-Strike: Global Offensive


Activision przedstawiło swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał 2018 roku i cały rok. W ramach tego stwierdził, że „zbierze fundusze na rozwój w swoich największych franczyzach, ułatwiając zespołom zwiększenie tempa i jakości treści, które dostarczają swoim społecznościom, oraz pomagając w kilku nowych inicjatywach dotyczących produktów”. Wspomniano również, że liczba programistów zaangażowanych w „World of Warcraft, Candy Crush, World of Warcraft, World of Warcraft, World of Warcraft łącznie wzrośnie o około 20% w ciągu roku 2019”.

Activision Blizzard omawia zwolnienia, podział Destiny i World of Warcraft – Aktualizacja wiadomości GS

Jednak ta większa inwestycja, jak mówi, zostanie sfinansowana przez „zmniejszenie priorytetów inicjatyw, które nie spełniają oczekiwań i zmniejszenie pewnych kosztów niezwiązanych z rozwojem i kosztów administracyjnych w całym przedsiębiorstwie” – odnosząc się do zwolnień. W swoim wezwaniu do zarobków COO Coddy Johnson ogłosił, że liczba pracowników Activision Blizzard zostanie zmniejszona o 8 procent. Z blisko 10.000 pracowników według ostatnich obliczeń, co oznacza utratę pracy przez prawie 800 pracowników. Doprowadziło to do zamknięcia jednego ze studiów Kinga i do redukcji w obszarach takich jak e-sport, który był centralnym punktem projektów takich jak The World of Warcraft League.

Dyrektor generalny firmy Bobby Kotick powiedział, że chociaż „wyniki finansowe Activision Blizzard za rok 2018 należały do ​​naszych najlepszych w naszej historii”, „nie wykorzystano w pełni naszego potencjału”. Firma dokonała zmian w kierownictwie, które mają na celu „umożliwienie nam osiągnięcia licznych możliwości, jakie daje nam nasza branża, w szczególności dzięki posiadanym przez nas potężnym franczyzom i silnym możliwościom komercyjnym wraz z naszymi bezpośrednimi połączeniami cyfrowymi z setkami milionów graczy, i naszych wysoce kompetentnych pracowników.”
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WoW WoTLK Classic Gold, odwiedź stronę https://www.p2pah.com/wow-wotlk-classic-gold.html

Źródło : https://www.gampre.pl/forum/counter-strike-global-offensive/wpis-1879/