Première sortie de Counter-Strike 2 le 27 septembre – Valve

Counter-Strike 2 zostanie wydane za tydzień, według zapowiedzi. Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowej strzelanki pierwszoosobowej, początkowo została ogłoszona jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) w marcu. Oficjalne konto gry X opublikowało niedawno zagadkowe pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co robią w przyszłą środę. Spowodowało to spekulacje, że oficjalne uruchomienie Counter-Strike 2 może nastąpić wreszcie 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 było dodatkowo wsparte trzema osobnymi filmami, w których szczegółowo opisano główne ulepszenia gry:

Pokonanie świata:

Ten film skupiał się na ulepszeniach map, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i udoskonalonych środowisk do eksploracji.

Poza częstością odświeżania:

Drugi film opisywał nowe mechaniki ruchu i strzelania, co wskazuje na to, że gracze mogą spodziewać się ulepszonych doświadczeń z rozgrywki.

Odpowiednie dymy:

Trzeci film omawiał nowe „dynamiczne wolumetryczne” granaty dymne, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji, jeśli chodzi o korzystanie ze dymu jako osłony.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 zostały udostępnione obecnym graczom CS: GO, a zaproszenia do testów zostały wysłane użytkownikom w oparciu o takie parametry, jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia i ujawniła, że ​​wraz z następnymi aktualizacjami pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno oraz nowy system rankingowy CS Rating. Jeśli 27 września zostanie potwierdzona data uruchomienia, gracze mogą oczekiwać nowego i ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, z ulepszonymi mapami, mechaniką ruchu i strzelaniem oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie miała system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

Źródło : www.bing.com