Première sortie de Counter-Strike 2 annoncée pour le 27 septembre

Counter-Strike 2 zostanie wydany za tydzień zgodnie z zwiastunem

Nowa odsłona gry Counter-Strike

Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowej strzelanki pierwszoosobowej, została początkowo zapowiedziana jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na kanale X ostatnio zamieściło zagadkowe pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co będą robić w następną środę. To sugeruje, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 może w końcu nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zostało opatrzone trzema osobnymi filmami, w których szczegółowo przedstawiono najważniejsze ulepszenia gry:

Podniesienie poziomu świata

Wideo to skupiało się na ulepszeniach map, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i udoskonalonych otoczeń do zwiedzania.

Przekroczenie poziomu tików

Drugie wideo szczegółowo opisało nowe mechaniki ruchu i strzelania, co wskazuje na to, że gracze mogą spodziewać się ulepszonych doznań podczas rozgrywki.

Reaktywne dymy

Trzecie wideo omawiało nowe granaty dymne „dynamiczne wrażenia objętościowe”, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych opcji dotyczących korzystania z dymu jako osłony.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 zostały udostępnione bieżącym graczom CS:GO, a zaproszenia do testu zostały wysłane użytkownikom na podstawie parametrów takich jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja ograniczonego testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w kolejnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli data premiery 27 września zostanie potwierdzona, gracze mogą spodziewać się nowej i udoskonalonej rozgrywki Counter-Strike z zaktualizowanymi mapami, mechaniką ruchu i strzelania, oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie posiadała system rankingowy CS Rating, aby zapewnić bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doznania rozgrywki dla graczy.

ŹRÓDŁO

Źródło : www.bing.com