Première réponse: Nadchodzi CS2: Ogłoszono datę premiery nowego „Counter-Strike” Valve Deuxième réponse: Oczekuj na CS2: Ogłoszono datę premiery „Counter-Strike” od Valve Troisième réponse: Premiera CS2 już wkrótce: „Counter-Strike” od Valve Quatrième réponse: CS2 nadchodzi: Ogłoszono datę premiery „Counter-Strike” Valve

Wydanie gry „Counter-Strike 2” już niedługo – co wiemy?

Przedstawiciel Valve podzielił się sugestią na platformie społecznościowej X, sugerującą wydanie „Counter-Strike 2” już 27 września. Oficjalne konto CS2 napisało: „Co robisz w przyszłą środę?”. Nowa gra zastąpi „Counter-Strike: Global Offensive” i wprowadzi znaczące zmiany, w tym poprawioną grafikę, ruch postaci, ulepszenia sieciowe i wiele więcej.

Nowe funkcje i ulepszenia

CS2 będzie kontynuować model free-to-play z CS:GO, a zarabiać na grze będzie można poprzez kosmetyczne przedmioty. Gracze mogą handlować tymi przedmiotami kosmetycznymi za pomocą salda Steam, a niektóre rzadkie skórki mogą być bardzo wartościowe. Valve utrzymuje funkcję „Prime Status Upgrade” z CS:GO w CS2, która zapewnia, że gracze posiadający „Prime Status” będą dopasowywani do siebie nawzajem i będą mieli dostęp do ekskluzywnych przedmiotów w grze. Ta funkcja kosztuje 14,99 dolara i wymaga podania prawidłowego numeru telefonu powiązanego z kontem Steam. Pomaga to w zwalczaniu oszustów, ale nie jest to pewne w 100%.

Valve aktualizuje również swój system walczący z oszustwami, Valve Anti-Cheat lub VAC, w CS2, wprowadzając system banów na żywo, aby skuteczniej zwalczać oszustwa. Oprócz tych nowych funkcji Valve obiecało rozgrywkę niezależną od tick-rate, co oznacza, że niezależnie od tick-rate, ruchy gracza i strzały będą równie responsywne, a granaty zawsze będą lądować w ten sam sposób.

Przeniesienie przedmiotów z CS:GO

Jednym z ważnych ogłoszeń, które przyciągnęło uwagę graczy, jest to, że wszystkie przedmioty z CS:GO zostaną przeniesione do CS2. Oznacza to, że gracze nie będą musieli zaczynać od zera podczas przechodzenia do nowej gry.

Źródło : www.benzinga.com