Premiera Counter-Strike 2 planowana na 27 września

Counter-Strike 2 będzie wydany za tydzień według zapowiedzi w teaserze

A Cryptic Announcement

Counter-Strike 2, długo wyczekiwana kontynuacja kultowej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, pierwotnie została ogłoszona jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto X gry niedawno opublikowało enigmatyczne pytanie na mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co zamierzają robić w przyszłej środę. To doprowadziło do spekulacji, że oficjalne wydanie Counter-Strike 2 może w końcu nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zostało poprzedzone opublikowaniem trzech oddzielnych filmów, które szczegółowo opisywały główne ulepszenia gry:

Ulepszanie świata

Pierwsze wideo skupiało się na ulepszeniach mapowych, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i ulepszonych środowisk do eksploracji.

Ruch ponad Tick Rate

Drugie wideo opisywało nowe mechaniki ruchu i strzelania, wskazując, że gracze mogą się spodziewać ulepszonych doświadczeń w rozgrywce.

Elastyczne zamglenia

Trzecie wideo omawiało nowe granaty dymne o „dynamicznym wolumetrycznym” działaniu, wskazując, że gracze będą mieli większą ilość strategicznych opcji podczas używania dymu jako osłony.

Ograniczone testy

Ograniczony test Counter-Strike 2 został udostępniony obecnym graczom CS:GO, którym wysłano zaproszenia na podstawie takich parametrów jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja dla ograniczonego testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno oraz nowy system oceny CS Rating. Jeśli zapowiedź 27 września zostanie potwierdzona, gracze mogą spodziewać się nowego i ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, oznaczającego ulepszone mapy, mechaniki ruchu i strzelania oraz dynamiczne granaty dymne. Dodatkowo, gra będzie posiadać system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie dla graczy.

Źródło

Źródło : www.bing.com