Praktyczna recenzja zestawu słuchawkowego do gier SteelSeries Arctis 7+


Po wielomiesięcznym przeglądzie SteelSeries Arctis 7+ zestaw słuchawkowy do gier wyróżnia się doskonałym dźwiękiem i mikrofonem.

Przy tak wielu opcjach na rynku zestawów słuchawkowych do gier znalezienie nowego zestawu puszek, które pasują do Twoich potrzeb, może być trudne. SteelSeries to zaufana marka w zestawach słuchawkowych, a Arctis 7+ ma zadowolić zapalonych graczy, którzy potrzebują świetnego dźwięku i żywotności baterii. Zapewnia w obu przypadkach, ale są też pewne wady zestawu słuchawkowego w porównaniu z alternatywami. Oto nasza praktyczna recenzja SteelSeries Arctis 7+, doskonałego zestawu słuchawkowego do gier, który jest dostępny w najwyższej cenie.

Jeśli szukasz szybkiej recenzji zestawu słuchawkowego do gier SteelSeries Arctis 7+;

Doskonały dźwięk przestrzenny 7.1 i najwyższej klasy mikrofon sprawiają, że Arctis 7+ jest świetnym rozwiązaniem dla większości graczy. SteelSeries usunęło wiele niepotrzebnych funkcji, aby stworzyć zestaw słuchawkowy na poziomie e-sportu, który oferuje 30 godzin użytkowania na pełnym naładowaniu. Krótka lista funkcji i ciężka rama mogą zniechęcić niektórych potencjalnych nabywców, ale ogólnie rzecz biorąc, Arctis 7+ to świetna opcja dla zapalonych graczy, którzy chcą ulepszyć swoje puszki.

Grupa docelowa SteelSeries Arctis 7+

SteelSeries reklamuje SteelSeries Arctis 7+ jako wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier, zaledwie o krok poniżej swojego elitarnego sprzętu gotowego do e-sportu.

Przy cenie 160 USD Arctis 7+ jest wyraźnie skierowany na rynek zestawów słuchawkowych premium. Jednak 7+ wciąż znajduje się poniżej flagowego Arctis Nova 7 firmy na totemie. Dźwięk i akumulator zajmują czołowe miejsce w marketingu, co pokazuje, że SteelSeries zdaje sobie sprawę z mocnych stron swojego produktu.

Arctis 7+ jest wyposażony w wiele luksusowych funkcji, takich jak połączenie klucza sprzętowego i mikrofon z redukcją szumów. To stawia go w towarzystwie jakiejś bardzo ugruntowanej konkurencji. Podobne alternatywy dla SteelSeries Arctis 7+ obejmują Logitech G933 Artemis Spectrum i EPOS Audio H3 Hybrid.

Po skonfigurowaniu po wyjęciu z pudełka użytkownicy Arctis 7+ mogą łączyć się z dowolną z następujących platform rozrywkowych.

  • Komórka z Androidem
  • Prochowiec
  • Przełącznik Nintendo
  • Oculus Quest
  • PC
  • PlayStation 4
  • PlayStation 5

Zestaw słuchawkowy do grania Arctis 7+ jest dostarczany z bezpłatnym kablem do ładowania, kluczem sprzętowym USB-C, przejściówką z USB-C na USB-A, kablem 3,5 mm i instrukcją.

SteelSeries Arctis 7+ ma surową listę funkcji

SteelSeries Arctis 7+ zawiera wiele funkcji, które pasują do jego ceny 160 USD, ale co dokładnie dają ci te wszystkie pieniądze?

Trudno nazwać design Arctisa 7+ eleganckim, ale ma on pudełkowaty, brutalistyczny wygląd, który może spodobać się niektórym graczom. Miseczki są wyłożone gęstą pianką z pamięcią kształtu, która zapewnia dobre uszczelnienie wokół uszu. Obie puszki łączą się z dwuczęściowym pałąkiem, który zapewnia dużą amortyzację. Jest też zauważalny brak RGB z 7+. Jedyne, co się świeci, to przycisk zasilania.

Mikrofon w Arctis 7+ jest wysuwany, co ułatwia przechowywanie zestawu słuchawkowego. Można go łatwo wyciągnąć, a po schowaniu ma funkcję automatycznego wyciszania. Ramię mikrofonu jest wygięte, ale powoli wraca do swojego pierwotnego kształtu. SteelSeries reklamuje „Dwukierunkową technologię ClearCast audio”, która marketingowo mówi o redukcji szumów.

Przegląd funkcji Arctis 7+

Jeśli chodzi o wejścia w zestawie słuchawkowym, ma on przewijanie głośności w nieskończoność i przycisk wyciszania. Zestaw słuchawkowy ma kolejne pokrętło do systemu zarządzania dźwiękiem, które działa z programami takimi jak Discord lub Teamspeak. Domyślne koło zarządza głośnością wszystkiego innego. Obok gniazda mikrofonu znajduje się port ładowania USB-C, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i ręczne wyciszanie.

Zestaw słuchawkowy jest również dostarczany z unikalnym kluczem USB-C przeznaczonym do pracy z różnymi produktami SteelSeries. To bardzo szeroki kawałek plastiku, prawdopodobnie przeznaczony do łączenia się z dnem telefonu komórkowego. Pobranie wymaganego oprogramowania SteelSeries i podłączenie klucza sprzętowego natychmiast nawiązuje połączenie, dzięki czemu konfiguracja jest bardzo łatwa w porównaniu z innymi bezprzewodowymi słuchawkami.

Recenzja Arctis 7+ klucza USB-C

Jeśli chodzi o żywotność baterii, SteelSeries zapewnia 30 godzin połączenia klucza przy pełnym naładowaniu. SteelSeries reklamuje również specjalną funkcję awaryjnego ładowania, dzięki której 15 minut na ładowarce pozwala uzyskać trzy godziny gry. Brak jakiegokolwiek RGB w Arctis 7+ sprawia, że ​​bateria wystarcza podobno przez cały dzień.

SteelSeries Arctis 7+ zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, świetny mikrofon

Jakość dźwięku i żywotność baterii SteelSeries Arctis 7+ zawstydza inne konkurencyjne zestawy słuchawkowe do gier.

SteelSeries zawdzięcza swoją nazwę zestawom słuchawkowym, a Arctis 7+ zawiera tę samą technologię audio, co reszta nagradzanego asortymentu firmy. Jest to oczywiste, gdy go używasz, a opcja dźwięku przestrzennego 7.1 w Arctis 7+ rywalizuje z najlepszymi opcjami. Kroki w strzelankach taktycznych, takich jak Counter-Strike: Global Offensive i Valorant, były wyraźne i wyraźne. Łatwo jest również zanurzyć się w grach kinowych, takich jak Elden Ring i Persona 5. Chociaż nie byliśmy w stanie wyświetlić podglądu nadchodzącej technologii SONAR, i tak już doskonały dźwięk wymaga kolejnej aktualizacji.

Recenzja mikrofonu Arctis 7+

Doskonały dźwięk oznacza zwykle tani mikrofon z zestawami słuchawkowymi, ale Arctis 7+ zapewnia moc. Wysuwany mikrofon brzmi bardzo wyraźnie w nagraniach bez większych lub mniejszych usterek. Elastyczne ramię mikrofonu ułatwia regulację, a gracze będący w ruchu docenią możliwość chowania. Redukcja szumów w SteelSeries Arctis 7+ nie jest niesamowita, ale wystarczy, aby zablokować telewizor w drugim pokoju.

Wreszcie, żywotność baterii to duży plus dla Arctis 7+. 30 godzin wydaje się być dokładnymi od razu po wyjęciu z pudełka i nadal utrzymuje się na zbliżonym poziomie przez około sześć miesięcy użytkowania. Funkcja szybkiego ładowania jest również ratunkiem po zapomnieniu o naładowaniu zestawu słuchawkowego przez noc. Jedno pełne naładowanie wystarcza większości graczy na cały tydzień grania.

Komfort Arctis 7+ przydałby się trochę popracować

SteelSeries przybił podstawowe części Arctis 7+, ale gracze szukający współczynnika X powinni prawdopodobnie rozważyć swoje opcje.

Największym problemem Arctis 7+ jest brak funkcji, zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Brak jakiejkolwiek personalizacji przycisków może zniechęcić niektórych graczy, a przycisk wyciszania wydaje się zbędny, biorąc pod uwagę chowane ramię mikrofonu. USB-C jest również w porządku, ale wentylatory micro USB będą wymagały przejściówek, aby używać zestawu słuchawkowego z obecnymi kablami. Nie ma też mowy o RGB, co nie pomaga w prostym wyglądzie produktu.

Ponadto ten zestaw słuchawkowy nie jest najwygodniejszą opcją na rynku. Nauszniki z pianki z pamięcią kształtu są ładne, ale nie robią wiele, aby zrównoważyć wagę Arctis 7+. Przy wadze 353 gramów ten zestaw słuchawkowy jest jedną z cięższych opcji zestawu słuchawkowego do gier klasy premium. Dwuczęściowa opaska na głowę jest również podatna na wyrywanie od czasu do czasu jednego lub dwóch włosów.

Jak Arctis 7+ łączy się z alternatywami

Poniżej wymieniono specyfikacje SteelSeries Arctis 7+ i dwóch jego najbliższych konkurentów na rynku zestawów słuchawkowych do gier premium.

SteelSeries Arctis 7+Logitech Artemis SpectrumEPOS Audio H3 Hybrydowy
$160$160130$
Bezprzewodowy klucz sprzętowyBezprzewodowy klucz sprzętowyBezprzewodowa Bluetooth
Waga 353 gramWaga 372 gram298-gramowa waga
Brak oświetleniaLogo i obwód RGBBrak oświetlenia
30-godzinna żywotność baterii12-godzinna żywotność baterii37-godzinna żywotność baterii
Przewijanie głośnościGłośność i pięć niestandardowych przyciskówSterowanie głośnością i multimediami

W oparciu o liczby Arctis 7+ zapewnia równą równowagę między niektórymi innymi opcjami premium. Jest lżejszy niż Artemis Spectrum z ponad dwukrotnie większą baterią. Pokonuje również H3 Hybrid pod względem stabilności połączenia i funkcji. Charakteryzuje się też znacznie lepszym dźwiękiem przestrzennym niż w ofercie Logitecha.

Niestety Arctis 7+ nie radzi sobie dobrze, jeśli chodzi o estetykę czy sterowanie. Artemis bije go na obu frontach, co czyni go dobrą opcją dla graczy, którzy wymagają możliwości dostosowania. EPOS H3 Hybrid jest tańszy o 30 USD i zapewnia podobny zestaw funkcji z większą wygodą.

SteelSeries Arctis 7+ równoważy jakość z funkcjami

Zgodnie z oczekiwaniami po produkcie SteelSeries, Arctis 7+ pozytywnie przeszedł naszą recenzję audio. Wszystko, co wchodzi i wychodzi z zestawu słuchawkowego, brzmi świetnie, a prosta konfiguracja i wygodny bezprzewodowy klucz sprzętowy sprawiają, że korzystanie z niego jest proste. Choć cięższy i mniej skoncentrowany na funkcjach niż niektórzy jego rywale, SteelSeries Arctis 7+ zdecydowanie zapewnia cenę 160 USD.

  • Fantastyczny dźwięk przestrzenny
  • Dobrze zaprojektowany mikrofon
  • Świetna żywotność baterii

Gracz najlepiej pasujący do SteelSeries Arctis 7+ to taki, który woli najwyższą jakość dźwięku od błyskotliwych funkcji, takich jak RGB. Chociaż zestaw słuchawkowy jest szkieletowy, jest wystarczająco dobrze zbudowany i wygodny, aby większość graczy mogła nosić go przez cały dzień. Zarówno aspirujący profesjonaliści, jak i zwykli fani FPS-ów mogą coś zyskać dzięki wyraźnemu kierunkowemu dźwiękowi 7.1 i mikrofonowi z redukcją szumów.Źródło : https://win.gg/news/a-hands-on-review-of-the-steelseries-arctis-7-gaming-headset/