Poznaj Davida „frozen” Čerňanský – historia i sukcesy

David „frozen” Čerňanský – Znajdź swojego ulubionego gracza w Counter-Strike

David „frozen” Čerňanský, gracz zespołu FaZe Clan, to jedna z gwiazd świata Counter-Strike 2 (CS2), której fani na pewno nie mogą przegapić. Rankingowany w top 20 najlepszych graczy na świecie zarówno w 2022, jak i 2023 roku, frozen to zawodnik wszechstronny, którego możemy zobaczyć rywalizującego na największych turniejach.

Fani BLAST i GG.BET mogli niedawno poznać Davida „frozen” Čerňanský’ego w serii profilowych filmów GG Chronicles. W tego typu filmach możemy dowiedzieć się więcej o początkach tego słowackiego gracza, jego pasji do rywalizacji oraz osobowości.

Jeszcze jako dziecko, frozen przejawiał wyraźne oznaki ciekawości świata i pasji do rywalizacji. Już jako mały chłopiec uczestniczył w turniejach sportowych, a nawet poniżej 10 roku życia brał udział w meczach piłki piłki nożnej czy hokeja.

Frozen jednak na poważnie zainteresował się grami wideo, obserwując swojego brata. Jego matka wspomina jak David spędzał godziny przy grze swojego brata, aż zapanowal nad nią i stał się ekspertem w tej dziedzinie.

Faktem świadczącym o umiejętnościach Davida „frozen” Čerňanský’ego na serwerze jest fakt, że legendarny duński IGL, Finn „karrigan” Andersen, dwukrotnie sięgnął po słowackiego strzelca, najpierw w MOUZ w 2021 roku, a następnie do FaZe Clan na koniec 2023 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o frozen, jego drodze do profesjonalnego świata Counter-Strike, to zachęcamy do obejrzenia filmu GG Chronicles poniżej.

Konkluzja

Jeśli jesteś fanem esportu i Counter-Strike, koniecznie śledź naszą sekcję esportową. Znajdziesz tam najnowsze wiadomości, aktualizacje, relacje z turniejów i wiele więcej. Dzięki nam będziesz zawsze na bieżąco z wydarzeniami ze świata esportu.

Źródło : www.ginx.tv