Powrót strefy niebezpieczeństwa po aktualizacji CS2 mówi o braku trybu

Nowe wskazówki wskazują na powrót trybu Danger Zone do Counter-Strike 2

Odkrycie data minera

Data miner o pseudonimie Thour odkrył dziś wskazówki sugerujące, że popularny tryb battle royale CS:GO, Danger Zone, może zadebiutować sześć miesięcy po premierze sequelu. Thour przeanalizował niewielką aktualizację Valve z 18 marca i opublikował wyniki na stronie X (dawniej Twitter). Aktualizacja zawierała drobne zmiany na stronie ongoing PGL Copenhagen Major Pick’Em oraz przycisk „Podgląd pamiątki” dla tokenów pamiątkowych graczy, ale to kilka dodanych ciągów w tle przyciągnęło głównie jego uwagę i społeczności: „HostageDropping”, „OpeningSafe” i „TakingOffHeavyArmor”.

Powrót Danger Zone

To są powszechne terminy dla mechanik ostatnio widzianych w Danger Zone, trybie battle royale, który Valve uruchomiło w CS:GO w 2018 roku. Po wrzuceniu na szeroką, rozległą mapę, gracze Danger Zone zarabiali pieniądze na bronie podczas walki, a konkurenci mogli wykonywać zadania, takie jak ratowanie zakładników czy otwieranie sejfów, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Pojawienie się tych ciągów dowodzi, że Valve coś gotuje w tle i że może to być długo oczekiwany powrót Danger Zone. Gracze prosili o powrót trybu battle royale od premiery CS2 we wrześniu ubiegłego roku, niektórzy nawet nazwali aktualizację sequela „niekompletną”, ponieważ nie zawierała wielu istniejących trybów gry CS:GO. Jeden z tych trybów, Arms Race, w końcu został pomyślnie przeniesiony do CS2 na początku lutego jako część aktualizacji A Call to Arms, więc jest jasne, że Valve pracuje nad przeniesieniem jak największej liczby brakujących funkcji CS:GO, gdy tylko czas upłynie. Istnieje również szansa, że nie będzie to Danger Zone, a coś bardziej ekscytującego, jak kolejna seria misji fabularnych, które kiedyś widzieliśmy jako część Operacji w grze – które używały podobnych mechanik, jak te dodane dziś w aktualizacji ciągów, ale to jest czysta spekulacja.

Co do harmonogramu takiej aktualizacji, na pewno nie zobaczymy ogromnego dodatku do CS2, takiego jak Danger Zone, dopóki międzynarodowa impreza PGL Copenhagen Major nie dobiegnie końca, co ma nastąpić 31 marca. Do tego czasu mogę tylko mieć nadzieję i módl się, że Valve pracuje nad dodaniem tego trybu oraz różnych innych poprawek, których tak bardzo potrzebuje CS2.

Źródło : dotesports.com