Powrót jednego z najpopularniejszych kosmetyków legendarnych w Overwatch‘u zwiększył Overwatch 2 do miejsca na liście najlepiej sprzedających się gier na Steam, do którego gra nigdy nawet nie zbliżała się wcześniej. Skórzany zestaw Pink Mercy, obejmujący nowy wariant Rose Gold, pojawił się w sklepie w grze Overwatch 2 wcześniej w tym miesiącu, a Blizzard obiecał, że wszystkie dochody z zestawu za 20 dolarów zostaną przekazane na rzecz Breast Cancer Research Foundation. I wygląda na to, że gracze zjawiają się tłumnie, aby odebrać zestaw, zanim zniknie. Jest z powrotem, ale nie na długo. Obraz przez Blizzard Entertainment. W chwili pisania, zestaw zaskoczył Overwatch 2 na piąte miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Steam, która mierzy najlepiej sprzedające się gry według całkowitych dochodów na tydzień. Dzień wcześniej, zgodnie ze zrzutem ekranu z serwisu Reddit Overwatch, Overwatch 2 był na czwartym miejscu, tuż za Elden Ring, jego DLC Shadow of the Erdtree i samym Steam Deckiem. Lista najlepiej sprzedających się produktów na Steam rankinguje 100 najlepiej sprzedających się gier pod względem generowanych dochodów w tym tygodniu, a Overwatch 2 nigdy nawet nie znalazł się w pierwszej setce raz od premiery w sierpniu 2023 roku. Dzięki zestawowi Pink Mercy, Overwatch 2 w tym tygodniu przyniósł więcej dochodu niż gry z ponad stu tygodniami na liście najlepiej sprzedających się, takie jak Counter-Strike, Final Fantasy XIV Online, GTA 5 i Destiny 2. Overwatch 2 może być również jedną z niewielu gier, które przebiły się na tak wysokie miejsce na liście najlepiej sprzedających się produktów, mając jednocześnie zdumiewająco negatywne recenzje na Steamie. Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Kiedy dokonujesz zakupu przez linki na naszej stronie, możemy zarobić niewielką prowizję afiliacyjną. Dowiedz się więcej o naszej polityce afiliacyjnej.

Overwatch 2 na liście bestsellerów platformy Steam dzięki powrotowi jednej z najpopularniejszych legendarnych kosmetyków. Skórzany zestaw Pink Mercy, z nową wersją Rose Gold, pojawił się w sklepie w grze Overwatch 2 wcześniej w tym miesiącu. Blizzard obiecał, że cały dochód z tego 20-dolarowego zestawu zostanie przekazany na rzecz Breast Cancer Research Foundation. Okazuje się, że gracze masowo pojawiają się, by zdobyć zestaw zanim zniknie.

Najlepsze sprzedaże na Steamie

W chwili pisania tego artykułu, zestaw sprawił, że Overwatch 2 znalazła się na piątym miejscu na liście bestsellerów platformy Steam, która mierzy najlepiej sprzedające się gry pod względem całkowitego dochodu tygodniowego. Dzień wcześniej, według zrzutu ekranu z reddita Overwatch, Overwatch 2 zajmowało czwarte miejsce, za Elden Ring, jego DLC Shadow of the Erdtree i samym Steam Deckiem. Lista najlepiej sprzedających się gier na Steamie zawiera najlepszą setkę gier pod względem generowanych dochodów w danym tygodniu, a Overwatch 2 nigdy nie znalazł się nawet w pierwszej setce od premiery w sierpniu 2023 roku. Dzięki zestawowi Pink Mercy, Overwatch 2 przynosi obecnie więcej dochodów niż gry, które są na liście bestsellerów od ponad stu tygodni, takie jak Counter-Strike, Final Fantasy XIV Online, GTA 5 i Destiny 2.

Overwatch 2 może być jedną z niewielu gier, które znalazły się na tak wysokim miejscu na liście bestsellerów Steam, mimo że wciąż ma Overwhelmingly Negative recenzję na Steamie.

Źródło : dotesports.com