Powrót gwiazdy Xand do składu Valorant FURIA – Najnowsze wieści o drużynie esportsowej

FURIA powraca z gwiazdą Xand do składu Valorant

W ciągu ostatniego roku brazylijska organizacja esportowa FURIA wstrząsnęła swoim składem Valorant, a teraz ujawnili kolejne wysokoprofilowe wzmocnienie. Drużyna ogłosiła, że znany brazylijski gracz i streamer Alexandre „xand” Zizi powraca do składu Valorant FURIA po dwuletniej przerwie. Xand jest znaczącą postacią na brazylijskiej scenie Valorant, wcześniej rywalizując pod banderą FURIA w 2022 roku. Jego powrót do drużyny z pewnością wzmocni skład FURIA w roku 2024. Fani z pewnością są podekscytowani powrotem Xanda w koszulce FURIA i z niecierpliwością czekają, jak pomoże drużynie w nadchodzącym roku.

FURIA kontynuuje trend składania silnego składu Valorant

Ogólnie organizacja FURIA kontynuuje trend składania potężnego składu Valorant. Organizacja była bardzo aktywna na rynku transferowym, przynosząc najlepsze talenty z całego regionu, aby stworzyć drużynę zdolną rywalizować z najlepszymi na świecie. Z dodatkiem Xanda, FURIA teraz ma nawet głębszą ekipę graczy o wysokich umiejętnościach, którzy potrafią dostosować się do różnych sytuacji i ról w grze. Sam Xand znany jest z elastyczności i konsekwencji jako gracza. Podczas swojego poprzedniego pobytu w FURIA był niezawodną obecnością w składzie drużyny, odgrywając kluczową rolę w ich sukcesach. Jego powrót z pewnością dostarczy FURIA dodatkowej siły ognia i głębokości strategicznej, gdy będą dążyć do wygrania tytułów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Spacer po pamięci z POWTÓRZENIEM Xanga w składzie Valorant

Wiadomość o powrocie Xanda do drużyny Valorant FURIA została oficjalnie ogłoszona na kanałach społecznościowych organizacji. W post na koncie Twittera FURIA ujawniła, że rozpoczyna nowy rozdział, wprowadzając z powrotem znanego brazylijskiego gracza, który wcześniej reprezentował organizację na międzynarodowych turniejach. Alexandre „Xand” Zizi to doświadczony 29-letni profesjonalny gracz Valorant. Po raz pierwszy zaistniał na scenie w połowie 2020 roku i od tego czasu był częścią kilku różnych drużyn. Xand dołączył początkowo do FURIA w styczniu 2021 roku, spędzając cały rok w składzie. W tym czasie drużyna zdobyła 3.-4. miejsce na VCT 2021: Brazil Stage 1 Masters i wygrała VCT 2021: South America Last Chance Qualifier, zgarniając nagrodę w wysokości 16 000 $. Po opuszczeniu FURIA, Xand spędził ostatnie dwa lata grając dla innych organizacji i streamując. Teraz wraca pod znanym szyldem FURIA, gotowy pomóc drużynie sięgnąć po nowe szczyty w 2024 roku. Z dodatkiem Xanda, główny skład Valorant FURIA teraz składa się z 6 graczy. Jeszcze nie wiadomo, czy od razu wejdzie on do pierwszej piątki, czy początkowo będzie pełnił rolę rezerwowego. Niemniej jednak jego powrót z pewnością zapewni cenny zastrzyk siły ognia i głębokości strategicznej FURIA, gdy będą dążyć do rywalizacji z najlepszymi drużynami na świecie. Fani z pewnością są zachwyceni powrotem Xanda w ikonicznej koszulce FURIA. Jego doświadczenie i umiejętności mogą być dokładnie tym, czego drużynie potrzeba, by przejść na kolejny poziom w ich podróży Valorant.

Źródło : www.vpesports.com