Porady CS:GO od profesjonalistów


Counter-Strike od 15 lat jest jedną z najpopularniejszych gier FPS na świecie, a konkurencja nigdy nie była większa. Coraz więcej osób postrzega gry jako legalną karierę, a młodzi ludzie bardziej skupiają się na rozwijaniu swoich umiejętności w grach, a nie na sporcie.

Gra zyskała dużą popularność, gdy Zakłady CSGO został wprowadzony, ponieważ dotarcie do branży hazardowej jest ogromną sprawą dla każdego sportu. Dotyczy to również gier takich jak League of Legends, Dota, FIFA i kilku innych, które miały szczęście osiągnąć swój poziom.

Aby konkurować na wysokim poziomie, trzeba pracować więcej niż inni, ale mądrze. Zawsze sprawdzaj najnowsze trendy, a najlepszym sposobem na to jest słuchanie profesjonalnych graczy i oglądanie ich gier, ponieważ pracują dla nich ludzie, którzy wymyślają nowe strategie, które mogą wdrożyć.

Poznaj 4 główne mapy

Każdy zawodowy gracz powie, że świadomość mapy jest jedną z najważniejszych rzeczy, oprócz bycia świetną strzelanką. Istnieją 4 główne mapy, które zawsze będą odtwarzane w CSGO, w tym Inferno, Mirage, Dust II i Nuke. Nawet jeśli są tylko 4, w które gra się bez przerwy, nauczenie się na nich każdej sztuczki zajmuje wiele godzin.

Sposób, w jaki rzucasz bomby błyskowe i dymne, kiedy strzelasz przez ścianę i tym podobne rzeczy, wymaga praktyki. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, oprócz grania w mapy, jest oglądanie samouczków na YouTube, które pokażą Ci wskazówki i triki, których możesz użyć.

Ćwicz strzelanie seryjne na różnych pistoletach

Większość ludzi po prostu gra tak dużo, jak tylko może, aby poprawić swoje umiejętności strzeleckie, ale ćwiczenie bez graczy może ci bardzo pomóc, zwłaszcza jeśli zauważysz, że brakuje ci umiejętności z niektórymi broniami. Każda broń ma inny system odrzutu podczas strzelania seryjnego.

Wypróbuj każdą broń używaną w grze konkurencyjnej i strzelaj w ścianę bez poruszania myszą, aby zobaczyć, jak szybko rośnie cel. To sprawi, że twój Kursy CSGO lepiej, a będziesz wiedział, jak szybko musisz poruszać myszą podczas gry w określonych sytuacjach.

Pracuj nad komunikacją

Świetne umiejętności strzeleckie nie wystarczą w rywalizacji, ponieważ jest to gra zespołowa, w której musisz polegać na swojej drużynie, aby wygrać. Kiedy grasz na wysokim poziomie, różnica między umiejętnościami gracza jest mniejsza i sprowadza się to do strategii i drobiazgów w grze.

Jest powód dlaczego Witryny bukmacherskie CSGO dają lepsze szanse niektórym drużynom. Mają lepszą komunikację, co przekłada się na lepszą grę zespołową. Jeśli grasz w gry rankingowe, upewnij się, że masz odpowiedni zestaw słuchawkowy, aby wszyscy wyraźnie Cię słyszeli. Dobry zestaw słuchawkowy to ogromna zaleta nie tylko ze względu na komunikację, ale możesz również usłyszeć przeciwnika, zanim on usłyszy Ciebie.

Ustawienia gry niewiele się zmienią

Istnieje wiele poradników dotyczących ustawiania ustawień gry, ale udowodniono, że nie ma to dużego wpływu na twoją grę. Liczy się tylko wrażliwość, a nawet jeśli ją zmienisz, to po jakimś czasie się do niej przyzwyczaisz.

Dobrą wskazówką jest mieć nieco wyższą czułość i przyzwyczaić się do niej, ponieważ nie będziesz musiał poruszać myszą szybciej niż inni gracze. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników AWP, którzy najbardziej polegają na szybkich reakcjach. Rozdzielczość i inne ustawienia ekranu nie pomogą ci zbytnio podczas fotografowania.

W CS 1.5 byli wspaniali gracze, który miał okropną grafikę, ale mechanika jest nadal taka sama. W dzisiejszych czasach mapy wymagają od graczy poświęcenia więcej czasu na strategię, ale strzelanie nadal jest umiejętnością numer jeden, której potrzebujesz. Nawet jeśli zostaniesz złapany w pewnych sytuacjach, możesz się chwycić, jeśli jesteś znacznie lepszy w strzelaniu niż przeciwnik.Źródło : https://novascotiatoday.com/csgo-tips-from-professionals/39042/