Podobno nieuchronne, Counter-Strike: Global Offensive 2 Beta


Mimo że Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najbardziej lubianych gier na Steamie, wciąż pojawiają się pogłoski, że gra doczeka się znaczącej aktualizacji, która całkowicie ją odmieni. Fikcyjny „Counter-Strike 2” jest absolutnie prawdziwy, informatorzy powiedzieli dziennikarzowi Richardowi Lewisowi w niedawnym raporcie, a beta ma zostać uruchomiona w marcu lub na początku kwietnia.

W tej nowej grze zostanie użyty silnik Source 2, a nie przestarzały oryginalny silnik Source, który napędza Counter-Strike: Global Offensive. Będzie miał lepszy system dobierania graczy i serwery 128-tick, aby konkurować z Valorantem, który jest jego głównym rywalem na rynku konkurencyjnych strzelanek.

Nie wiadomo, czy dwie iteracje Counter-Strike będą współistnieć, czy też Valve zamierza całkowicie zastąpić oryginalną Global Offensive, tak jak to miało miejsce w przypadku Overwatch. Ponadto jest prawdopodobne, że Source 2 będzie wymagać wyższych minimalnych wymagań do prawidłowego działania.

Piątym Counter-Strike byłby Counter-Strike 2. Half Life firmy Valve było inspiracją dla pierwszej wersji Counter-Strike. Przed wydaniem moda jako samodzielnej gry w tym samym roku, Valve nabyło tych twórców i prawa własności intelektualnej w 2000 roku.

Turtle Rock Studios wyprodukowało oryginalne Counter-Strike 2 cztery lata później wraz z Counter-Strike, Condition Zero, a Valve później w tym samym roku wydało remake oryginalnej gry wykonanej przy użyciu najnowocześniejszego wówczas silnika Source.

Chociaż Counter-Strike od dawna cieszy się kultem, franczyza tak naprawdę nie odniosła sukcesu aż do Global-Offensive z 2012 roku, kiedy to zaczęła konsekwentnie zajmować czołowe miejsca w miesięcznych rankingach Steam pod względem liczby graczy i ustępować tylko PUBG: Battlegrounds pod względem równoczesnych gracze.

Arkane’s Redfall, kolejna strzelanka FPS dla wielu graczy, wkrótce będzie dostępna na Steamie, ale nie tylko tam. Od 2 maja gra Redfall będzie również oferowana w Epic Games Store i Xbox Store zarówno na konsole, jak i PC, z opcją Game Pass.

Gracze mogą być podzieleni według sklepu, gdy gry wieloosobowe mają takie wieloplatformowe wydania, jak Warhammer 40K: Darktide z zeszłego roku. Pomimo tego, że zeszłej jesieni miałem dostęp do Darktide poprzez subskrypcję PC Game Pass, musiałem kupić kopię gry przez Steam po prostu dlatego, że niektórzy z moich znajomych to grupa zblazowanych tryhardów, którzy nie chcą grać w żadne gry na PC na żadnej innej platformie. To sprawiło, że poważnie rozważyłem zakończenie niektórych moich przyjaźni.

Zastrzeżenie: Jeśli chcesz edytować lub zaktualizować te wiadomości z compsmag, skontaktuj się z nami. Dowiedz się więcejŹródło : https://www.compsmag.com/news/supposedly-imminent-counter-strike-global-offensive-2-beta/