Pimp: f0rest nadal może konkurować na szczycie CS:GO


Szwedzka legenda Counter-Strike, Patrik „f0rest” Lindberg, w tym roku skończył 34 lata i obecnie nie ma drużyny. Ale czy f0rest wciąż ma to, czego potrzeba, aby rywalizować na największej scenie CS:GO?

Jeśli zapytasz eksperta i analityka CS:GO, Jacoba „Pimpa” Winneche, odpowiedź jest jasna.

– Nadal uważam, że f0rest ma poziom i nadal uważam, że mógłby pasować do współczesnego zespołu CS:GO, nawet z meta, która jest teraz odtwarzana, powiedział Pimp w filmie na swoim YouTube i kontynuował:

– Jego mentalność jest warta tony, która byłaby warta goli dla wielu zespołów – bardzo wyluzowany facet, na którym można polegać. Nie oczekuję, że f0rest wróci do drużyny i będzie gwiazdą. Mógłby wrócić i zostać graczem roli i być facetem, do którego możesz się skłaniać, jeśli jesteś młodym facetem.

„Mógł grać dla G2”

Pimp wymienił G2 jako przykład, w którym mógł zobaczyć, jak f0rest pasuje i gra.

Wyobraź sobie, że jesteś m0NESY w G2 i jesteś na dobrej drodze, aby stać się jednym z najlepszych graczy w CS:GO – wyobraź sobie, że masz koło siebie f0rest – wyobraź sobie, że to on był tym, którego przyprowadzili zamiast jks. Myślę, że to by się dobrze sprawdziło również dla G2.

f0rest porównuje się do Zlatana Ibrahimovicia i Cristiano Ronaldo

A jeśli zapytasz samego f0resta, jest również bardzo pewny swoich umiejętności i wciąż jest w stanie konkurować z najlepszymi. Coś, co wyraził w wywiadzie dla Duncana „Thorina” Shields w zeszłym miesiącu.

– Umieść mnie w FaZe i jestem pewien, że zagrałbym na poziomie, który szokuje ludzi. nie skończyłem [playing tier-1 CS:GO]. Jednocześnie rozumiem, jeśli ludzie mają wątpliwości, bo mam 34 lata, mam dzieci i zupełnie inny scenariusz – ale nadal jestem gotowy. Nie sądzę, aby ludzie odkryli, co jest możliwe w Counter-Strike, to dopiero początek. Jeśli masz Zlatana [Ibrahimovic] oraz [Cristiano] Ronaldo biega na 36-37, mnie też nie powstrzymuje.

– Mam nadzieję, że dostanę jeszcze ostatnią jazdę. Bo nie jestem zadowolony z tego, jak to się skończyło na Dignitas czy NIP. (…) Jeśli ktoś tam chce dać szansę temu chłopcu, to mogę udowodnić, że wszyscy się mylą. Nie wahaj się dotrzeć, powiedział f0rest w odcinku „Reflections” z Thorinem.Źródło : https://pley.gg/news/pimp-f0rest-can-still-compete-top-cs-go