Pierwszy mecz Strażników w LCQ bije rekord oglądalności NA Valorant wraz z powrotem ikony


Wszyscy z niecierpliwością oczekują powrotu Michaela „Całun” Grześka do akcji ze swoim nowym zespołem, odkąd zapowiedziano jego powrót.

Sentinels rozpoczęło swoją kampanię w Valorant Champions Tour North American Last Chance Qualifier przeciwko The Guard. Chociaż mecz zakończył się porażką, wszystkie oczy były skierowane na najnowszy dodatek drużyny NA do ich składu.

Shroud powrócił do rywalizacji po pięciu latach i dołączyła duża liczba osób. W ten sposób ustanowiono nowy rekord oglądalności NA.

Według Esports Charts mecz przyniósł szczytową liczbę widzów 608 385, co ustanowiło rekord dla NA Valorant. Liczby oglądalności są sumowane z oficjalnego strumienia transmisji, wspólnego strumienia Tarika i innych. Poprzedni rekord najczęściej oglądanego meczu był również w meczu Sentinels.

Shroud zasłynął w Counter-Strike: Global Offensive, gdzie był znany ze swojego czasu w stroju Cloud9. Zrezygnował z gry w 2017 roku i przeszedł na transmisję strumieniową, konsekwentnie przyciągając znaczną liczbę widzów.

Kiedy Sentinels wreszcie ogłosili powrót legendy do walki w lipcu, wszyscy z niecierpliwością czekali, aby zobaczyć go z powrotem w akcji.


Mecz LCQ przeciwko Strażnikom kończy się porażką Strażników, Całun robi znak

Nic dziwnego, że fani e-sportu tłumnie przybyli, aby zobaczyć, jak jeden z ich ulubionych sportowców testuje swoje umiejętności w kwalifikacjach ostatniej szansy Valorant Champions Tour w Ameryce Północnej.

Chociaż z powodu przegranej, Shroud odcisnął swoje piętno w grze, zwłaszcza na pierwszej mapie Breeze. Zaliczył 17 zabójstw i 10 asyst Viperem i pomógł swojej drużynie zabezpieczyć mapę.

Pomimo tego, że Strażnicy toczyli dzielną walkę na kolejnych dwóch mapach, Gwardia grała w psucie i zdołała odnieść zasłużone zwycięstwo. Pod koniec meczu Całun zgromadził łączny wynik 39/59/25.

@Strażnicy @osłona Nie gram ani nie śledzę waleczności, ale kiedy jest całun na scenie? Nie mogę tego przegapić

@Strażnicy @osłona Nie oglądam walecznych turniejów, ale dzisiaj obejrzę to tylko dla tatusia całunu. Mam nadzieję, że jego powrót do rywalizacji będzie dobry

Wielu fanów korzystało z mediów społecznościowych, aby dopingować powracającego gracza. Wielu dostroiło się tylko po to, by zobaczyć jego powrót. Liczby oglądalności meczu tylko podkreślają miłość i uwielbienie, jakie mają dla niego fani.

Po wielu udanych biegach w 2021 roku Sentinels miał rozczarowującą passę w bieżącym roku. Drużyna nie pojawiła się na międzynarodowym turnieju i przeszła szereg zmian, z których jedną jest dodanie Całunu.

Przegrana z The Guard spycha Strażników do niższego przedziału. Zespół będzie musiał natychmiast się poprawić, jeśli ma nadzieję, że marzy o dotarciu do Valorant Champions 2022 przy życiu.

W chwili pisania tego tekstu kolejni przeciwnicy Strażników nie zostali jeszcze rozstrzygnięci.


Edytowane przez Rachel Syiemlieh

Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-in-shroud-trust-sentinels-first-match-lcq-shatters-na-valorant-viewership-record-icon-s-return