Pierwsze testy porównawcze procesora Intel Core i9-13900K wyciekły do ​​sieci


Funkcja Intel 6

Wygląda na to, że w sieci pojawiły się pierwsze testy wydajności nowego, high-endowego procesora Intela, Intel Core i9 13900K. Wygląda na to, że ten nowy procesor Core i9 będzie około 10% szybszy w grach opartych na procesorze niż jego poprzednik.

Poniżej znajdziesz wszystkie benchmarki gier, które pojawiły się w tym wczesnym artykule przeglądowym. Niestety nie mówię po chińsku, więc tak naprawdę nie wiem, które gry zostały przetestowane. Jedyne, czego możemy być pewni, to pierwszy benchmark, który pochodzi z Counter-Strike: Global Offensive.

Warto również zauważyć, że niektóre testy wydają się być powiązane z GPU. Zamiast korzystać z niskiej rozdzielczości (np. 720p), recenzent zastosował rozdzielczość 2K. W związku z tym, nawet w przypadku korzystania z wysokiej klasy procesora graficznego firmy NVIDIA, niektóre gry mogą być blokowane przez procesor graficzny w tej rozdzielczości. Szczerze mówiąc, niektóre testy porównawcze 720p miałyby więcej sensu.

To, co jest naprawdę ironiczne, to fakt, że Intel nawet nie zapowiedział tych nowych procesorów. Z tego, co wiemy, niebieski zespół oficjalnie ujawni te procesory 27 września podczas wydarzenia Innovation.

Czekajcie na więcej!

Testy porównawcze procesorów Intel Core i9-13900K-1Testy gier Intel Core i9-13900K-2Testy gier Intel Core i9-13900K-3 Testy gier Intel Core i9-13900K-4Testy gier Intel Core i9-13900K-5Testy gier Intel Core i9-13900K-6

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczności moddingowe i niezależne. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował na wielu stronach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem PC, jego korzenie gier można znaleźć na konsolach. John kochał – i nadal kocha – 16-bitowe konsole i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol. Mimo to platforma PC zdobyła mu przewagę nad konsolami. Było to spowodowane głównie przez 3DFX i jego kultową, dedykowaną kartę graficzną z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John napisał również pracę dyplomową na temat „Ewolucji kart graficznych do komputerów PC”.
Kontakt: E-mail

IntelŹródło : https://www.dsogaming.com/news/first-gaming-benchmarks-for-intels-core-i9-13900k-leaked-online/