PGL Major Sztokholm CS:GO Typy bukmacherskie


Esportbet oferuje darmowe prognozy zakładów Counter-Strike: Global Offensive na piątkowe mecze ćwierćfinałowe na PGL Major Stockholm 2021. Oto nasze typy na Gambit Esports vs FURIA Esports i Team Vitality vs Natus Vincere.


GAMBIT ESPORTS vs FURIA ESPORTS CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

CS:GO Kursy na zakłady:Gambit 1,30 $ w BetOnline | FURIA 3,64 $ w BetOnline
Kiedy:5 listopada 2021 o godzinie 16:30 CET
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/PGL)

FURIA Esports przeciwstawiła się kursom i zakwalifikowała się do play-offów PGL Major Stockholm 2021 w poniedziałek, wygrywając 2-1 z Entroipiq. FURIA zakończyła fazę grupową z rekordem 3-1, w tym porażką z Astralis (10-16) i zwycięstwami z MOUZ (16-9) i Team Liquid (16-9).

Gambit Esports został uznany za jednego z faworytów, aby przejść na całość i zdobyć pierwszy tytuł Majora organizacji od czasu PGL Major Kraków 2017, ale do tej pory nie były zbyt przekonujące. Z bardziej pozytywnej strony, Gambit zmagał się tylko ze swoimi regionalnymi rywalami w Entropiq (9-16) i Virtus.pro (16-14) i wyglądał solidnie w poniedziałek przeciwko Ninjas in Pajamas (16-13, 16-6).

Gambit może być znacznie silniejszą drużyną na dobry dzień, ale ostatnio mieli kilka niepewnych momentów, podczas gdy FURIA gra pozornie na swoim najwyższym poziomie. Dlatego żaden wynik nas nie zaskoczy; jednak możemy bezpiecznie założyć, że żadna drużyna nie odejdzie z tej walki bez upuszczenia mapy.


WITALNOŚĆ DRUŻYNY kontra NATUS VINCERE CS:GO ZAKŁADY I SZCZEGÓŁY MECZÓW

CS:GO Kursy na zakłady:Vitality 3,56 $ w BetOnline | NaVi 1,31 $ w BetOnline
Kiedy:5 listopada 2021 o 20:00 CET
Oglądać na żywo:Twitch (https://www.twitch.tv/PGL)

Team Vitality miał fatalny start w PGL Major Stockholm 2021, porzucając dwa otwierające pojedynki New Legends Stage przeciwko Virtus.pro i Heroic. Wiele z ich zmagań było spowodowanych słabymi występami Mathieu „ZywOo” Herbauta na początku, publikując oceny meczowe poniżej 1,0 w obu tych stratach. Ale kiedy francuska supergwiazda CS:GO się obudziła, Vitality zaczęło działać znacznie lepiej.

Vitality nadal wydawało się nieco słabsze w ich trzecim pojedynku z Evil Geniuses (2-1) ale w poniedziałek przeciwko Astralis (2-1) i Entropiq (2-1) we wtorek, aby zdobyć miejsce do play-off. W ciągu tych trzech spotkań ZywOo uzyskał średnią ocenę 1,42, z 1,51 i 1,49 w ostatnich dwóch występach Vitality.

Natus Vincere wchodzi do tego meczu jako numer 1 na świecie i faworyt zakładów, aby wygrać pierwszy tytuł Majora organizacji, i słusznie. Oleksandr „s1mple” Kostyliev i spółka były fenomenalne w ciągu ostatnich pięciu miesięcy, wygrywając cztery turnieje i zajmując drugie miejsce w pozostałych dwóch, ze współczynnikiem wygranych 90,5% w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Nawet na Majorze NaVi nie zawiodło, wygrywając 3-0 w pierwszym etapie, wygrywając z Heroic, Virtus.pro i Ninjas in Pyjamas.

Ze względu na ich sukces nie jest niespodzianką, że NaVi są wyceniane jako faworyci 1,22 USD w tym meczu, ale ważne jest, aby pamiętać, że są znacznie mniej wydajne niż Vitality na Dust II (50% – 71%) i Vertigo (0% – 70). %). Team Vitality wygrał co najmniej jedną mapę przeciwko NaVi w ciągu ostatnich siedmiu spotkań, a także powinni być w stanie wygrać przynajmniej jedną w piątek.Source : https://esportbet.com/pgl-major-stockholm-2021-qf-betting-tips-friday-november-5/