BLAST.tv Paris Major 2023: Półfinały i Harmonogram Meczów – Zobacz Teraz!

CS:GO BLAST.tv Paris Major 2023: Półfinały i Harmonogram Meczów

CS:GO BLAST.tv Paris Major 2023 przebiega w szybkim tempie, od rozpoczęcia turnieju 8 maja 2023 roku. Fani z całego świata czekają na zakończenie wydarzenia oraz końca pewnej ery, ponieważ finał CS:GO Major zostanie zapisany w księgach historii gier e-sportowych.

24 drużyny przybyły z wielkimi nadziejami na zdobycie słodkiego trofeum Paris Major. Teraz, gdy zbliżają się ostatnie dni turnieju, pozostały tylko cztery drużyny, z których każda pragnie zapisać się w podręcznikach historii jako ostatnia zwycięska drużyna CS:GO Major.

Półfinały

Europejscy giganci po raz kolejny udowodnili swoją absolutną dominację nad e-sportową sceną CS:GO. Drużyny z najwyższej półki, takie jak FaZe, G2 i Team Liquid, spotkały się z przedwczesnym upadkiem w ćwierćfinale.

Każda z czterech zakwalifikowanych europejskich drużyn walczyła zaciekle o swoją dominację i zdobycie miejsca w półfinale Paris Major. Oto cztery drużyny, którym fani z całego świata mogą kibicować w półfinałach BLAST.tv Paris Major:

  • Heroic
  • GamerLegion
  • Apeks
  • Vitality

Harmonogram Meczów

Półfinały BLAST.tv Paris Major 2023 rozpoczną się 20 maja 2023 roku o godzinie 9:00 ET / 6:00 PT / 18:30 IST. Oto terminarz najbliższych meczów:

  1. Heroic kontra GamerLegion (półfinały nr 1) – 9:00 ET / 6:00 PT / 18:30 IST
  2. Vitality vs Apeks (półfinały nr 2) – 13:00 ET / 10:00 PT / 22:30 IST

Pierwszy mecz to Heroic i GamerLegion. Każdy z nich może pochwalić się serią czterech zwycięstw z najlepszymi drużynami na świecie, absolutnie dominując w Paris Major 2023. Oba te zespoły rozegrały niesamowite mecze pokazowe w ćwierćfinale, niszcząc swoich przeciwników.

Poniższy pojedynek obejmuje Vitality i Apeks, dwie inne europejskie potęgi. Ten pierwszy wykazał się wyjątkowym występem w Paris Major, pokonując każdą drużynę, z którą się zmierzył, zachowując czyste konto. Tymczasem Apeks był potężny na własnym froncie. Pomimo niedawnej porażki z GamerLegion, występ tej drużyny zdecydowanie sprawił, że wszyscy są podekscytowani dzisiejszym pojedynkiem.

Zwycięzcy wyłonieni w dzisiejszych meczach zmierzą się ze sobą w finale BLAST.tv Paris Major 2023, który odbędzie się 20 maja 2023 roku, kończąc rozdział finałowego turnieju CS:GO.

Aby obejrzeć tę emocjonującą akcję na żywo, fani mogą oglądać oficjalne kanały BLAST.tv na Twitchu i YouTube. W ramach przyjaznego przekomarzania się fani mogą również sprawdzić swoich ulubionych streamerów Counter-Strike, jeśli organizują imprezę z okazji oglądania.

Szybkie linki:

  • Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Angshumana Dutty.

Źródło: https://www.sportskeeda.com/esports/cs-go-blast-tv-paris-major-2023-semi-finals-full-match-schedule-teams-qualified-livestream-details.