Paradox Interactive anuluje „kilka niezapowiedzianych gier”


Paradox Interactive odwołał wiele niezapowiedzianych gier, a dyrektor generalny Fredrik Wester wyjaśnił, że firma koncentruje się na „projektach o największym potencjale”.

W oświadczeniu wydanym przez Paradox Interactive wczoraj (30 września) wydawca ujawnił, że „postanowił przerwać rozwój kilku niezapowiedzianych gier”. To samo oświadczenie określa, że ​​Paradox odpisał 11,3 miliona funtów w związku z tymi anulowanymi grami.

Wyjaśniając, strona ujawnia, że ​​„anulowanie jest konsekwencją strategii firmy polegającej na skupieniu zasobów i wiedzy na sprawdzonych niszach gier i projektach, które lepiej spełniają wymagania firmy w zakresie zwrotów i ryzyka”.

Gwiazda. Źródło obrazu: Paradox Interactive

Krótko mówiąc, informacja wydaje się sugerować, że Paradox anuluje bardziej ryzykowne gry, aby przez jakiś czas grać w nie bezpiecznie.

Opracowując, Fredrik Wester – który we wrześniu objął stanowisko dyrektora generalnego firmy Paradox – dodał, co następuje:

„Paradox Interactive narodził się i wychował w grach strategicznych i menedżerskich. To tutaj mamy nasze serce i umysł i jesteśmy pasjonatami tworzenia gier, którymi nasi gracze mogą cieszyć się przez długi czas. Dlatego jeszcze bardziej wyostrzyliśmy nasz plan, aby zapewnić projektom o największym potencjale zasoby niezbędne do jak najlepszego rozwoju.”

Po potwierdzeniu anulowania tych niezapowiedzianych gier, oświadczenie potwierdza, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest wciąż w fazie rozwoju. W lipcu były twórca gier nadchodzącej gry RPG powiedział: „Naprawdę nie mam pojęcia, co się z tym dzieje, gdzie jest i czy wciąż oddycha”.

W innych wiadomościach popularny Counter Strike globalna ofensywa Mapa fanów powróciła z dodatkowym trybem Wingman. Drugie wydanie Oriona pozwala użytkownikom powrócić do futurystycznych sal zaawansowanego technologicznie ośrodka badawczego.

Source : https://www.nme.com/news/gaming-news/paradox-interactive-cancels-several-unannounced-games-3060593