Paper Rex zawodnik Valoranta Ilya 'Something’ Petrov podpisuje umowę na streamowanie z Kick

Kick jest teraz na fali. Co drugi dzień platforma Stake-backed zdaje się podpisywać kolejnego wielkiego streamera z różnych dziedzin. Czy to xQc ze świata streamingu, czy mistrz szachowy Hikaru Nakamura z fanatyków szachów, Kick zdaje się ich wszystkich przyciągać. Najnowsze podpisanie pochodzi od prominentnego zawodnika Valorant Pro, Something.

Rozszerzenie platformy Kick

Przyczyną, dla której wszyscy streamerzy i influencerzy przechodzą na Kick, jest głównie wyższy podział dochodów dla twórców treści, który oferują. Razem z tym wieloletnia umowa dotycząca streamowania na ich platformie pozwala streamerom zarobić miliony dolarów. W rezultacie przekonało to zawodnika papierowej drużyny Valorant, Ilya 'Something’ Petrov.

Wczesny sukces Somethinga

Rosyjski zawodnik niedawno podpisał kontrakt z Paper Rex w marcu przed ligą Pacyfiku VCT 2023. Natychmiast zyskał popularność wśród fanów dzięki swojej efektownej i agresywnej grze jako Jett. Może się pochwalić oceną 1,41 i współczynnikiem K/D równym 1,52 z agentem Jett, którego wybrał 32 razy w poprzednim sezonie.

Something dołącza do zielonej marki dla streamingu

Kick niedawno ogłosił na X (dawniej Twitter) swoje najnowsze podpisanie, Ilye 'Something’ Petrova. Przed ogłoszeniem przez Kick, Something zasugerował swoje podpisanie na X. Opublikował gify z podpisywaniem kontraktu, z tajemniczym emodżi oczu w roli podpisu. Niektórzy fani sądzili, że może podpisać kontrakt z inną organizacją na następny sezon VCT. Jednak wszystkie spekulacje zostały rozwiane tą wiadomością.

Bezpieczny ruch czy ryzykowna decyzja?

Something opublikował 48-sekundowy montaż swoich klipów z grania, z podpisem „PRX SOMETHING DOŁĄCZA DO KICK”. Następnie Kick ogłosił tę najnowszą umowę ze swoim komunikacie na Twitterze z podpisem „Witamy w rodzinie Kick @smthlikeyou11”. Ten wielki podpis wywołał poruszenie w społeczności Valorant, ponieważ fani są podekscytowani obecnością rosyjskiego zawodnika w barwach Kick.

Opinie fanów

Wielu fanów pogratulowało rosyjskiemu zawodowemu graczowi sukcesu w młodym wieku. Jednak inni uważają ten ruch za zły. Wielu fanów spekuluje, że internauci nie będą przechodzić na Kick, aby oglądać Valorant, a Twitch mógłby być lepszą platformą do zdobycia popularności na scenie Valorant. Kick ma historię problemy a pro gracze zazwyczaj trzymają się z daleka od rywala Twitcha.

Przyszłość Kick w świecie Valorant

Ten ruch Kick podpisujący zawodowego gracza Valorant może skłonić innych zawodników Valorant do przejścia na Kick w przyszłości. Były gracz Valoranta z drużyny Sentinels, SicK, również streamuje na Kick po częstym banowaniu na Twitchu. Obecnie Valorant nie cieszy się dużą oglądalnością na Kick, ale to się z pewnością może w przyszłości zmienić.

Źródło : firstsportz.com