Counter Strike 2 z nową funkcją, która wstrząśnie graczami

Counter Strike 2 z nową funkcją, która wstrząśnie graczami

Counter Strike 2 przeszedł już przez ogromne zmiany w każdym aspekcie gry, ale niedawno odkryto funkcję, która z pewnością wstrząśnie wrażeniami z oglądania. Jest to możliwe dzięki aktualizacji dodanej pięć lat temu, wprowadzającej interfejs Panoramy CS:GO.

Teraz, dzięki wprowadzeniu nowych zmian do ukochanego systemu, „CS2 mapperzy” będą mogli stworzyć widowisko w grze, gdzie gracze będą mogli oglądać swoje ulubione filmy lub transmisje przed pośpiechem B. Mapper i modder Angel_Foxxo odkrył tę funkcję w niezgodzie silnika Source, a teraz fani mogą oglądać wszystkie ohnePixel, jakie chcą w swoich CS2 mecze.

Filmy pojawiają się na ekranie odtwarzacza, prawie całkowicie zintegrowane z mapą za nim. To może być niesamowita okazja dla serwerów społecznościowych. Gracze mogą przenieść się do CS2 serwer społecznościowy, aby oglądać turnieje ze swoimi ulubionymi drużynami wraz z innymi graczami — a wszystko to podczas jednoczesnego poruszania się po mapie.

Panorama UI

Panorama została pierwotnie wprowadzona do CS:GO, aby naprawić współczynniki FPS i odświeżyć cały wygląd menu. Aktualizacja zmieniła kilka funkcji, które stały się normą; gracze mogli zobaczyć więcej szczegółów w tabelach liderów w grze, broni i skórkach graczy w menu głównym oraz o wiele więcej, co sprawia, że Kontratak czuje się tak, jak dzisiaj.

Ta nowa funkcja interfejsu użytkownika została odkryta dopiero po krótkim czasie od wydania wersji beta. Ponieważ duża część społeczności wciąż nie może uzyskać pełnego dostępu do wersji beta, ten system wyświetlania jest dobrym znakiem na to, co ma nadejść. Musimy tylko poczekać, aż wszyscy uzyskają dostęp do wersji beta.

Źródło

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6448d2fc72204db19f92193ac971acb2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcounter-strike%2Fnews%2Fpanorama-ui-is-leveling-up-counter-strike-2-watch-parties-in-a-big-way&c=10288610042203506676&mkt=fr-fr.