Panduan counter strike go android apk


Wersja na Androida klasycznej strzelanki Counter-Strike: Global Offensive, gra o nazwie CSGO Mobile, została oficjalnie wydana przez Valve Corporation. Możesz pobrać plik APK tej gry za darmo na APKMODY.

 • Przedstaw o CSGO Mobile
  • Historia rozwoju Counter-Strike – pomnika strzelanek
  • Jak grać w CSGO Mobile na telefonach z Androidem?
  • Czym różni się grafika CSGO Mobile od oryginalnej wersji?
  • Pistolety i sprzęt
  • Niektóre tryby są dostępne w CSGO Mobile
  • Niektóre mapy, w które możesz grać
 • Pobierz CSGO Mobile APK na Androida

Przedstaw o CSGO Mobile

Historia rozwoju Counter-Strike – pomnika strzelanek

Jeśli jesteś fanem strzelanek, zapewne znasz już Counter-Strike, który od ponad 20 lat stał się pomnikiem serii strzelanek. W 1997 roku kanadyjski programista Gooseman stworzył mod do Quake’a o nazwie NAVY Seals. Po ukończeniu NAVY Seals, Gooseman zaczął opracowywać modyfikację Quake 2 i uważa się, że jest to poprzednik dzisiejszego Counter-Strike’a.

W 1999 roku Gooseman i jego współpracownicy kontynuowali prace nad modyfikacją Half-Life, strzelanki firmy Valve, która jest bardzo popularna. Ta wersja szybko przyciągnęła dużą liczbę graczy do przyłączenia się dzięki szybkiej i atrakcyjnej rozgrywce. Valve kupiło tę wersję i zaprosiło Goosemana do pracy w swojej firmie. Wersje CS zostały wydane wkrótce potem, a ich kulminacją były wersje CS 1.0 (październik 2000) i CS 1.6 (wrzesień 2003). Do chwili obecnej Counter-Strike: Global Offensive to najbardziej kompletna wersja CS z maksymalnie ulepszoną rozgrywką i grafiką. W grze odbyło się również wiele dużych turniejów z wieloma profesjonalnymi drużynami.

Jak grać w CSGO Mobile na telefonach z Androidem?

Było sporo problemów z przeniesieniem złożonej gry na PC, takiej jak CS:GO, do wersji na telefony komórkowe i tablety. Ta gra wymaga dużej manipulacji graczem. Wystarczy niewielka różnica w ruchu, aby odróżnić dobrego gracza od normalnego gracza. Jednak CSGO Mobile wykonało świetną robotę w tym aspekcie. Konsola gry jest dość intuicyjna. Jeśli kiedykolwiek grałeś w inne strzelanki na telefonie komórkowym, szybko je opanujesz. Podstawowe wirtualne klawisze znajdują się po obu stronach ekranu, podobnie jak joystick, przeładowywanie pocisków, strzelanie, wymiana broni, celowanie (przy korzystaniu z broni snajperskiej).

W CSGO Mobile dostępnych jest 5 rodzajów ruchów, w tym skakanie, siedzenie, chodzenie, stanie i bieganie. W szczególności powolne chodzenie pomaga nie ujawniać odgłosów kroków podczas ruchu. Oprócz tego, że pomagasz ominąć niektóre przeszkody lub skoczyć do lepszej pozycji do wycelowania, skakanie pomaga również niespodziewanie pojawić się w złości przeciwnika. Jednakże, kiedy strzelasz podczas skoku (strzał z wyskoku), twoja zdolność strzelania nie jest wysoka.

Czym różni się grafika CSGO Mobile od oryginalnej wersji?

Jeśli spojrzymy tylko gołym okiem, zobaczymy, że nie ma prawie żadnej różnicy między CSGO Mobile a jego oryginalną wersją na PC. Środowiska, ludzie, broń, wszystko zostało zaprojektowane z ostrą i szczegółową grafiką 3D dzięki technologii Unreal Engine. Ruch i kąt widzenia są stosunkowo płynne, co ułatwia sterowanie na ekranie urządzenia mobilnego. Czynniki te mają duży wpływ na jakość twojego strzelania, więc gra zawsze stara się optymalnie do maksimum.

Podobnie jak wersja na PC, CSGO Mobile wymaga, aby Twoje urządzenie miało dobrą konfigurację graficzną, aby móc płynnie grać w tę grę.

Pistolety i sprzęt

System broni CSGO Mobile jest taki sam jak w wersji oryginalnej. Poznaj znane bronie po stronie CT, takie jak M4A1, AWP, USP, FAMAS, P250, Desert Eagle… i AK-47, znane bronie po stronie T. Poza tym możesz kupić dodatkowe wyposażenie, takie jak zbroje, hełmy, bomby do szybkiego rozbrajania.

Bomby to czynniki, które składają się na strategię gry CS:GO. Dzięki 4 rodzajom bomb, które stały się znakiem rozpoznawczym strzelanki, gracze mogą zbierać informacje wraz z kolegami z drużyny, zmuszać przeciwnika do zajmowania ważnych pozycji, zasłaniać wizję drużyny przeciwnej… Ucz się strategii od doświadczonych graczy, profesjonalnych drużyn CS: GO, takich jak Astralis, Natus Vincere lub G2. Stworzyli wiele niezwykle skutecznych taktyk rzucania dymem, powinieneś nauczyć się tych wskazówek, taktyk, aby skuteczniej kontrolować mapę.

Niektóre tryby są dostępne w CSGO Mobile

Obecnie CSGO Mobile ma tylko tryb rozbrajania bomb. Jeśli jesteś nowym strzelcem i nie znasz zasad gry, przyjrzę się temu. Dziesięciu graczy podzielonych jest na dwie drużyny, Terrorist i Counter-Terrorist. Strona terrorystyczna musi ustawić bombę i sprawić, by wybuchła. Wręcz przeciwnie, strona antyterrorystów musi uniemożliwić terrorystom umieszczenie C4. Jeśli bomba jest już podłożona, zespół Antyterrorystyczny będzie musiał rozbroić bombę, zanim wybuchnie, aby wygrać rundę. Jako warunek drugorzędny, jeśli jedna strona zabije wszystkich członków drugiej strony, również wygrywają.

Niektóre inne tryby, takie jak Team Deathmatch, Zombies, nadal nie są dostępne w wersji mobilnej. Musimy poczekać, aż te tryby zostaną zaktualizowane w przyszłych aktualizacjach.

Niektóre mapy, w które możesz grać

Lista map dostępnych w CSGO Mobile:

Pobierz CSGO Mobile APK na Androida

Wiele znanych strzelanek, takich jak PUBG, Call of Duty, Half-Life, opracowało wersję mobilną, aby zdominować ten rynek. Wszystkie powyższe gry odniosły pewien sukces i mamy również nadzieję, że mobilna wersja najlepszej strzelanki wszech czasów, CSGO Mobile, wkrótce osiągnie swój status. Możesz pobrać plik APK tej gry, korzystając z poniższego linku.Źródło : https://memenangkan.com/panduan-counter-strike-go-android-apk