Palworld wyprzedza Counter-Strike 2 na Steam, a Nintendo idzie za modderami Pokemon

Niesamowity sukces gry „Palworld”

„Palworld” to gra, która zdobyła niesamowitą popularność w ostatnich dniach. Według danych SteamDB, gra odnotowała szczytową liczbę graczy osiągając rekordowe 2 018 905 aktywnych użytkowników, co przekracza nawet popularność gry „Counter-Strike 2”. Mimo to, „Palworld” nie osiągnęła jeszcze takiej popularności jak „Player Unknown’s Battlegrounds” (PUBG), która pozostaje rekordzistą z liczbą aktywnych graczy wynoszącą 3 257 248 osób. Niemniej jednak, „Palworld” nadal przyciąga nowych graczy i może wkrótce pobić kolejne rekordy na platformie Steam.

Twórcy treści także zainteresowani grą „Palworld”

Poza niektórymi negatywnymi aspektami związanymi z popularnością „Palworld”, twórcy treści również zaczęli zwracać uwagę na tę grę. Przykładowo, australijski twórca treści, ToastedShoes, stworzył film zatytułowany „Wprowadziłem PRAWDZIWE Pokemony do gry Palworld”, który został szybko usunięty przez firmę Nintendo. To kolejny przykład na to, jak wielu twórców treści próbuje wykorzystać sukces „Palworld”.

Czekamy na kolejne rekordy

Mimo niektórych kontrowersji, gra „Palworld” nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Będzie ciekawe obserwować, czy uda się jej pobić kolejne rekordy na platformie Steam. Zostawcie to nam, a my na bieżąco będziemy informować Was o sukcesach gry „Palworld”.

Źródło : www.bing.com