Palworld traci pozycję lidera na liście Steam na rzecz nowej gry na PlayStation

Nowa gra PlayStation unieszkodliwia dominację Palworld na Steam

Panowanie Palworld na liście Steam dobiegło końca z rąk nowej gry od PlayStation. Odkąd został wydany kilka tygodni temu, Palworld nie do zatrzymania na Steam. Gra „Pokemon z broniami” nie tylko była najbardziej sprzedawaną grą na całym Steam, ale także pobijała liczne rekordy równoczesnych graczy dla gier płatnych. Teraz Palworld wróciło na ziemię trochę, otwierając drzwi do nowej gry PlayStation, która przechwyciła listę Steam, przynajmniej na chwilę.

Top Sprzedaży Steam

Obecnie gra Helldivers 2 jest najlepiej sprzedającą się grą na całym Steam. Kontynuacja Helldivers z 2015 roku, ta kolejna odsłona była oczekiwana od dłuższego czasu i obecnie zbiera dużo emocji, ponieważ same przedsprzedaże przewyższają obecne sprzedaże zarówno Palworld, jak i Counter-Strike 2. Na razie nie wiemy, jak te sprzedaże przetłumaczą się na równoczesnych graczy, ponieważ Helldivers 2 uruchomi się dopiero jutro, 8 lutego. Ale to coś, co warto śledzić w nadchodzących dniach.

Przyczyny sukcesu Helldivers 2

Jednym z powodów, dla których Helldivers 2 może odnosić taki sukces, jest to, że jest to gra od PlayStation, która trafia na PC w tym samym czasie co wersja na PS5. Zwykle, kiedy PlayStation przynosi swoje ekskluzywne tytuły na PC, robi to miesiącami lub latami po ich pojawieniu się na PS5 lub PS4. Jednak w przypadku Helldivers 2 nie jest to przypadek. Wyraźnie ruch ten już przynosi duże zyski dla PlayStation, co może wskazywać, że wydania tego rodzaju mogą stać się normą w przyszłości.

O grze Helldivers 2

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze PlayStation, która zawładnęła listą sprzedaży Steam, możesz zobaczyć zwiastun i oficjalny opis Helldivers 2 na dole strony. „Ostatnia linia obrony Galaktyki. Zapisz się do Helldivers i dołącz do walki o wolność w wrogiej galaktyce w szybkiej, gorącej i gwałtownej strzelance z widoku trzeciej osoby. Wolność. Pokój. Demokracja. Twoje prawa urodzonemu na Super Ziemi. Kluczowe filary naszej cywilizacji. Naszego istnienia. Ale wojna trwa. I wszystko jest ponownie zagrożone.”

Źródło : www.bing.com