Palworld prześciga Counter-Strike 2 na Steam, a Nintendo ściga moda Pokemon.

Palworld nadal trzyma świat w napięciu

Palworld, gra o której ostatnio tak dużo mówiono, nadal ma ogromną popularność i przyciąga uwagę różnych części internetu. Mimo to, ogromny wzrost popularności gry nadal trwa i zdążył już wyprzedzić Counter-Strike 2 na listach popularności, ustanawiając przy tym kilka rekordów. Według danych dostępnych na SteamDB, Palworld ma obecnie 1,6 miliona graczy, co jest podwójną liczbą graczy aktualnie grających w Counter-Strike 2. Mimo że ta liczba może wydawać się duża, gra osiągnęła w ciągu ostatnich 24 godzin szczytowy wynik aż 2 018 905 graczy, co stanowi rekord wszech czasów na platformie Steam. Niestety, Palworld nie zbliżył się do wyniku gry Player Unknown’s Battlegrounds, znanej również jako PUBG czy Plunkbat, która ma na koncie rekordowy wynik 3 257 248 aktywnych graczy. Mimo to sytuacja ta mogłaby się zmienić w ciągu kilku następnych dni, jeśli więcej osób da się porwać na popularność gry Palworld.

Twórcy treści również ulegają wpływowi Palworld

Ponadto, wydaje się, że twórcy treści zaczynają wchodzić na fale popularności Palworld i przyczyniają się do jej sukcesu. Na przykład australijski twórca treści ToastedShoes stworzył film zatytułowany „Wprowadziłem RZECZYWISTE Pokemonów do Palworld”, który, co zabawne, szybko został usunięty przez Nintendo. To nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że również wcześniejsze materiały publikowane przez X zostały usunięte, a ToastedShoes wyjaśnił, że „Nintendo zgłosiło się do mnie, proszę, miejcie mnie w swoich myślach i modlitwach”. Pomimo humorystycznego tonu tej wypowiedzi, jest to jasny sygnał, że Nintendo nie jest obojętne na ogromny sukces Palworld i chętnie wykorzystuje każdą okazję, aby działać przeciwko grze.

Co przyniesie przyszłość Palworld

Jakikolwiek rozgrywając się wokół Palworld, ta gra najprawdopodobniej nadal będzie cieszyć się ogromną popularnością przez jakiś czas. Będzie interesujące zobaczyć, czy Palworld jest w stanie również pobić inne rekordy wszech czasów na platformie Steam. W każdym razie należy śledzić rozwój sytuacji, więc miejcie oko na HotHardware, aby dowiedzieć się więcej na temat Palworld i jego niewiarygodnego sukcesu.

Źródło : www.bing.com