Palworld prześciga Counter-Strike 2 na Steam, a Nintendo rozprawia się z twórcami modyfikacji Pokemon

Pokrzywdzeni przez sukces Palworld

Wczoraj krótko wspomnieliśmy o ogromnej popularności Palworld, która przyciągała także najciemniejsze i najbardziej nikczemne obszary internetu. Pomimo tego, że ta tendencja się utrzymuje, ogromny wzrost również nadal trwa, co przyczyniło się do przejęcia pierwszego miejsca na liście Counter-Strike 2 i ustanowienia rekordów.

Według SteamDB, w chwili pisania tego tekstu, Palworld ma 1,6 miliona aktywnych graczy, co jest dwukrotnie więcej niż graczy Counter-Strike 2. Mimo że może się to wydawać dużą liczbą, gra osiągnęła w ciągu ostatnich 24 godzin aż 2 018 905 graczy, co wydaje się być absolutnym rekordem Steam. Niestety, Palworld nie osiągnęło pierwszego miejsca na całym Steam, które należy do Player Unknown’s Battlegrounds, znanego także jako PUBG, z 3 257 248 aktywnymi graczami. Jednakże ta sytuacja może się zmienić w ciągu najbliższych dni, jeśli więcej osób zostanie wciągniętych w ten fenomen o nazwie Palworld.

Twórcy treści stawiają na Palworld

Oprócz dewastacji, zaczyna się wydawać że twórcy treści zaczynają kreować treści związane z Palworld i wspierać swój sukces. Na przykład australijski twórca treści, ToastedShoes, stworzył film zatytułowany „Wprowadziłem AUTENTYCZNE Pokémony do Palworld,” który, zabawnym trafem, został szybko usunięty przez Nintendo.

Nic dziwnego, że przedpremiera tego filmu na X została także usunięta, i ToastedShoes wyjaśnił, że „Nintendo mnie ściga, proszę, miejcie mnie w swoich myślach i modlitwach.” Tak zabawne to nie jest, bo pokazuje, że Nintendo nie jest ślepe na ogromny sukces Palworld i prawdopodobnie szuka każdej okazji, by zaatakować tę grę.

Przyszłość Palworld

W każdym razie, Palworld prawdopodobnie będzie kontynuować swoją popularność przez jakiś czas, i będzie interesujące zobaczyć, czy może pobić kolejne rekordy na listach Steam. Musimy obserwować rozwój sytuacji, więc bądźcie na bieżąco z HotHardware, aby dowiedzieć się więcej o Palworld i jego niewiarygodnym sukcesie.

Źródło : www.bing.com