Palworld bije Counter-Strike 2 na Steam, a Nintendo ściga twórców modyfikacji Pokemon

Palworld’s popularity continues to grow

Ostatnio wspomnieliśmy o dużym sukcesie Palworld, który przyciąga również ciemne i najbardziej wstrętne strony internetu. Pomimo tego, że trwa to dalej, wzrost popularności gry również kontynuuje, zyskując przewagę nad Counter-Strike 2 na listach i ustanawiając rekordy w ten sposób. Według SteamDB, Palworld ma obecnie 1,6 miliona graczy, co stanowi podwójną liczbę graczy Counter-Strike 2. Mimo że ta liczba może wydawać się duża, gra osiągnęła w ciągu ostatnich 24 godzin rekordową liczbę aktywnych graczy wynoszącą aż 2 018 905 osób, co stanowi rekord wszech czasów na platformie Steam. Niestety, Palworld nie udało się przebić Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG), które zajmuje pierwsze miejsce jako gra z największą liczbą aktywnych graczy wszech czasów – aż 3 257 248 osób. Niemniej jednak, ta sytuacja może się zmienić w nadchodzących dniach, jeśli więcej osób zostanie wciągniętych w zjawisko zwanym Palworld.

Content creators and Palworld

Content creatorzy również dołączają do Palworld i przyczyniają się do jego sukcesu. Na przykład australijski twórca, ToastedShoes, stworzył film zatytułowany „Wprowadziłem PRAWDZIWE Pokémony do Palworld”, który, jak się okazało, został szybko usunięty przez firmę Nintendo. To nie jest zaskoczeniem, ponieważ wcześniejszy post na X zwiastujący ten film również został usunięty, a sam ToastedShoes wyjaśnił, że „Nintendo na mnie poszło, proszę miejcie mnie w swoich myślach i modlitwach.” Tak zabawne to nie jest, to pokazuje, że Nintendo nie jest ślepe na ogromny sukces Palworld i że prawdopodobnie szuka każdej okazji, aby działać przeciwko tej grze.

Potential for Palworld to break more records

W każdym razie Palworld będzie prawdopodobnie kontynuować swój sukces przez jakiś czas, i będzie interesujące zobaczyć, czy może pobić jeszcze więcej rekordów na listach gier na platformie Steam. Musimy być czujni i obserwować tę sytuację, więc bądźcie z nami na bieżąco, by dowiedzieć się więcej o Palworld i jego niesamowitym sukcesie.

Źródło : www.bing.com