Overwatch wraca w CS2, ale tylko dla wybranych graczy.

Overwatch powraca w CS2, ale aby uzyskać do niego dostęp, musisz być zaufanym graczem.

Cheaterzy i Overwatch w CS2

Counter-Strike 2 może być nową grą, ale ma te same stare problemy. Cheaterzy są równie powszechni w CS2, jak w CSGO, ale Valve podjął pozytywny krok, aby poradzić sobie z problemem. Wraz z powrotem Overwatch, Valve szuka pomocy od społeczności, aby wyeliminować cheaterów.

Jak zdobyć Overwatch w CS2?

Valve ogłosił, że nie każdy, kto gra w CS2, będzie miał dostęp do Overwatch. Tylko „zaufani” gracze będą mogli zostać śledczymi Overwatch.

Kryteria bycia śledczym Overwatch w CS2 to tajemnica, której Valve jeszcze nie ujawnił. To wywołało falę ciekawości i oczekiwania wśród społeczności graczy. Czy mogą być podobne do kryteriów CSGO? Czas pokaże.

Jeśli te kryteria pozostaną takie same, to większość graczy CS2 może ostatecznie uzyskać dostęp. Na razie trudno powiedzieć, jakie zmiany Valve może wprowadzić, aby zapewnić, że Overwatch pozostanie w rękach rzeczywiście uczciwych i zaufanych graczy.

Dotychczasowa reakcja na Overwatch była przede wszystkim pozytywna. Jednak niektórzy skarżą się, że nowy system nie zmniejsza faktycznie liczby cheaterów w grze. Z drugiej strony, niektórzy gracze są zadowoleni, że recenzowanie podejrzanych gier przynajmniej pozwala im dowiedzieć się, czy ich wrogowie oszukiwali, co daje im spokój ducha.

Także w aktualizacjach wprowadzono Dust2 z powrotem do puli map w trybie aktywnym oraz dodano widok modelu leworęcznego do CS2.

Źródło : win.gg