OverActive Media i zespoły zdobywają siedem nagród e-sportowych


TORONTO i MADRYT, Hiszpania, 05 października 2021 r. (GLOBE NEWSWIRE) — OverActive Media (TSXV:OAM) wraz z członkami ich profesjonalnego zespołu e-sportowego Call of Duty Toronto Ultra i zespołu e-sportowego League of Legends MAD Lions zdobyli siedem Nominacje do nagród e-sportowych. Kierując się początkowo selekcją publiczną, nominowani są zawężani do krótkiej listy finalistów w każdej kategorii przez panel szanowanych profesjonalistów z branży.

OverActive Media i jego zespoły są nominowane do następujących nagród e-sportowych:

  • OverActive Media, Organizacja Esportowa Roku
  • MAD Lions, Esports Team of the Year we współpracy z Secretlab
  • Mark „MarkyB” Bryceland, Toronto Ultra, trener roku w e-sporcie we współpracy z firmą Expedia
  • James „Mac” MacCormack, MAD Lions, trener roku e-sportu we współpracy z firmą Expedia
  • Jamie „Insight” Craven, Toronto Ultra, debiutant roku w Esports Controller we współpracy z Scuf
  • Cameron „Cammy” McKilligan, Toronto Ultra, Esports Play of the Month sierpień 2021
  • Javier „Elyoya” Prades Batalla, debiutant roku w e-sportach na PC

„Bycie finalistą siedmiu nagród e-sportowych jest ogromnym wskaźnikiem postępu, jaki poczyniliśmy w ciągu ostatniego roku i nie zamierzamy zwalniać tempa. Dużo zainwestowaliśmy w rozwój zawodników, skauting, dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz w nasz sztab trenerski i nabieramy rozpędu zarówno wśród fanów, jak i branży” – powiedział Adam Adamou, dyrektor ds. strategii OverActive Media. „Nominacje w zespołach są zasłużone i wzmacniają wyjątkowe wyniki osiągnięte w 2021 r.”

Wyniki zespołów w tym sezonie to efekt wielu wysiłków. MAD Lions, mistrzowie LEC 2021 z rzędu, reprezentują Europę jako czołowy zespół na Mistrzostwach Świata League of Legends 2021, które odbywają się od dziś do 6 listopada w Islandii. Tymczasem zespół Counter Strike (CSGO) koncentruje się na odbudowie drużyny z niektórymi z najlepszych debiutantów w Europie i awansuje w rankingach kwalifikujących do IEM Fall i BLAST Premiere Fall showdown. W Ameryce Północnej Toronto Ultra świętowało niesamowity sezon, zdobywając mistrzostwo Major II i kończąc sezon w Wielkim Finale Call of Duty League Championship Weekend, podczas gdy Toronto Defiant miał swój największy sukces w dotychczasowym sezonie dzięki mocnemu finiszowi w posezonowy turniej play-in o mistrzostwo.

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży, Esports Awards to coroczny pokaz nagród poświęcony uhonorowaniu i uczczeniu osiągnięć w sektorze e-sportu, z kategoriami poświęconymi społeczności, kreatywnym, branżowym, na antenie i profesjonalnej scenie rywalizacji. Nagrody honorują i wyróżniają wschodzące gwiazdy społeczności e-sportowej, a także najbardziej wpływowe osobistości w branży i są jedynymi nagrodami poświęconymi uznaniu osiągnięć e-sportowych.

Zwycięzcy nagród są określani na podstawie wkładu wspomnianego panelu, a także głosowania fanów przez szerszą społeczność e-sportową. Głosowanie na Esports Awards jest obecnie otwarte dla wszystkich fanów na stronie Esports Awards do 10 listopada 2021 roku. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 20 listopada 2021 roku w Arlington w Teksasie i będzie transmitowana na Twitchu.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Leah Gaucher, dyrektor ds. PR i komunikacji, OverActive Media
(647) 924-2614
lgaucher@oam.gg

Jorge Schnura, współzałożyciel i prezes MAD Lions
(+34) 696 190-880
jorge@madlions.com

O NADAKTYWNYCH MEDIACH

OverActive Media (TSXV:OAM) ma siedzibę w Toronto w prowincji Ontario, a działalność prowadzi w Madrycie w Hiszpanii i Berlinie w Niemczech. Zadaniem OverActive jest zbudowanie zintegrowanej globalnej firmy dostarczającej produkty sportowe, medialne i rozrywkowe dla dzisiejszego pokolenia fanów, skupiając się na e-sporcie, grach wideo, tworzeniu i dystrybucji treści, kulturze oraz wydarzeniach na żywo i online. OverActive jest właścicielem franczyz drużynowych w (i) Overwatch League, działającej jako Toronto Defiant, (ii) Call of Duty League, działającej jako Toronto Ultra, (iii) League of Legends European Championship („LEC”), działającej jako MAD Lions, (iv) Superliga, działająca jako MAD Lions Madrid oraz (v) Flashpoint, działająca jako MAD Lions Counter Strike: Global Offensive (liga franczyzowa prowadzona przez B Site Inc., firmę, w której OverActive posiada udział mniejszości), a także inne niestowarzyszone turnieje i ligi CS:GO. OverActive obsługuje również wydarzenia na żywo i online, działając jako OAM Live i utrzymuje aktywną obecność w mediach społecznościowych wśród swoich fanów i członków społeczności, prowadzi fankluby i inne działania związane z fanami, które zwiększają zasięg jej marek.

O WŚCIEKŁYCH LWACH

MAD Lions powstał w 2017 roku jako klub e-sportowy, którego nazwa (MAD: Madrid; Lions: Lions of the Kybele) ma na celu stać się światowej sławy drużyną w Madrycie. Prawie cztery lata później stał się jednym z najważniejszych klubów w branży e-sportowej w Hiszpanii i na świecie.

Założona przez Jorge Schnurę i Marcosa Eguillora oraz z Willyrexem i Vegettą777 jako partnerami, MAD Lions bierze udział w Mistrzostwach Europy League of Legends (LEC Spring Split Champions), Superlidze w Hiszpanii oraz jako MAD Lions CS: GO w Flashpoint League. MAD Lions reprezentuje latynoską pasję i kieruje się wartościami Passion for Life, Passion for Gaming.

Ani TSXV, ani jego dostawca usług regulacyjnych (zgodnie z definicją tego terminu w polityce TSXV) nie ponoszą odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tego wydania.Source : https://www.globenewswire.com/news-release/2021/10/05/2308677/0/en/OverActive-Media-and-Teams-Earn-Seven-Esports-Awards-Nominations.html