Outsiderzy zwracają się ku świeżej krwi CS:GO po porzuceniu n0rb3r7 zaledwie dwa miesiące po wygranej IEM Rio Major


Pomimo niedawnego podniesienia trofeum IEM Rio Major, Outsiders usunęli Davida „n0rb3r7” Danielyana ze swojego aktywnego Kontratak składu i zastąpi go młodym pistoletem Aleksandrem „KaiR0N-” Anashkinem.

18-latek nosił koszulkę Aurora przed przybyciem do głównej zwycięskiej drużyny. KaiR0N ma zająć pozycje n0rb3r7 po tym, jak drużyna szybko wypadła z finału światowego BLAST Premier, przegrywając zarówno z finalistami Team Liquid, jak i G2 Esports.

Chociaż KaiR0N jest stosunkowo świeżą twarzą na scenie, grał w Team Spirit w ciągu ostatnich kilku lat. W kilku meczach, które rozegrał dla Spirita, w składzie nie było IGL, a były gracz NAVI Viktor „sdy” Orudzhev dołączył do składu jako zastępca.

Skład Dzhamiego „Jame” Alego był wielokrotnie rąbany i zmieniany w ciągu ostatniego roku, z byłym początkującym fraggerem Mareksem „YEKINDAR” Gaļinskisem, który przeszedł do Liquid, a Timur „buster” Tulepov został umieszczony na ławce rezerwowych na najbliższą przyszłość .

N0rb3r7 pojawił się obok Petra „sławy” Bolysheva, zastępując dwóch byłych członków Outsiders. Wydaje się, że sława była mile widzianym dodatkiem do listy, wzmacniając ich szeregi potężnymi fragami i niesamowitymi statystykami na IEM Rio Major 2022, pomagając im pokonać takich graczy jak MOUZ, Fnatic i Heroic, aby zabrać do domu nagrodę w wysokości 500 000 $.

Zgodnie z oświadczeniami złożonymi przez Virtus Pro, pomimo dołączenia KaiR0N-, n0rb3r7 „pozostaje częścią zespołu” i dołączy do bustera na ławce rezerwowych.

O tym ruchu w składzie mówi się od początku roku CS:GO przecieki dzielą się swoją wiedzą na temat zmiany przed ogłoszeniem 5 stycznia.

Outsiderzy byli chybiani, jeśli chodzi o ich miejsca w turniejach. Drużyna prawdopodobnie osiągnęła lepsze wyniki na IEM Rio Major 2022, ponieważ większość innych turniejów zakończyła się eliminacją przed play-offami.

Skład Outsiders odpadł wcześnie w IEM Cologne 2022, zajmując miejsca 13-16 na początku roku, a późniejsze wydarzenia, takie jak sezon 16 ESL Pro League, były jednymi z ich najlepszych występów w roku, a zespół zajął 5-8 miejsce obok FaZe, MOUZ, i NAVI.

Miejmy nadzieję, że ten ruch pomoże Outsiderom odtworzyć starą formę w nowym roku.

Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/outsiders-turn-to-fresh-csgo-blood-after-ditching-n0rb3r7