Oto dlaczego CSGO otrzyma nową operację w 2023 roku


Gracze Counter-Strike: Global Offensive nie mogą się doczekać nowej operacji w 2023 roku, a Valve prawdopodobnie to zrobi. Dlatego.

Operacja Riptide, ze wszystkimi jej fantazyjnymi skórkami agentów i złotymi AK-47, wydaje się, jakby zadebiutowała wieki temu, pomimo faktycznej daty premiery w listopadzie 2021 r. Wielu fanów CSGO zaczyna mieć wrażenie, że zbliża się nowa operacja, a harmonogram wydań zdecydowanie popiera ten pomysł. Oto dlaczego uważamy, że nowa operacja CSGO pojawi się na początku 2023 roku i nowe funkcje, które może, ale nie musi, wprowadzić do taktycznej strzelanki Valve.

Patrząc wstecz na daty wydania poprzednich operacji, staje się jasne, że Valve lubi robić około ośmiomiesięczną przerwę między wydaniami, aby zrobić miejsce na wydarzenia e-sportowe i dostrajanie balansu. Poniżej wymienione są daty wydania wszystkich operacji w historii CSGO.

 • Operacja Riptide – 21 września 2021 r
 • Operacja Złamany Kieł – 3 grudnia 2020 r
 • Operacja Shattered Web – 18 listopada 2019 r
 • Operacja Hydra – 23 maja 2017 r
 • Operacja Wildfire – 17 lutego 2016 r
 • Operacja Bloodhound – 26 maja 2015 r
 • Operacja Vanguard – 11 listopada 2014 r
 • Operacja Breakout – 1 lipca 2014 r
 • Operacja Feniks – 20 lutego 2014 r
 • Operacja Bravo – 19 września 2013 r
 • Operacja Payback – 25 kwietnia 2013 r

W przypadku ostatnich trzech operacji były one zazwyczaj wypuszczane po około roku. Jednak nastąpiła znacznie dłuższa przerwa między Operacją Riptide a tym, co Valve przygotowuje dalej. Od premiery Riptide minęło już ponad 15 miesięcy, co sprawia, że ​​obecna przerwa jest najdłuższą przerwą w działaniu od Hydry do Shattered Web. Ta długa przerwa oznacza, że ​​Valve szykuje coś wielkiego.

Valve zazwyczaj drażni wydanie nowej operacji na krótko przed jej uruchomieniem w głównym kliencie. Jednak twórcy CSGO zwykle rzucają wskazówki na długo przed rozpoczęciem obchodów. W przypadku Riptide CSGO opublikowało usunięty post z emoji pojedynczej fali 13 września 2021 r., nieco ponad tydzień przed premierą. Jeśli Valve poda jakieś tajemnicze wskazówki, spodziewaj się operacji w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Co będzie zawarte w nowej operacji CSGO 2023?

Operacja 2023 prawdopodobnie przyniosłaby jeszcze więcej nowych funkcji niż poprzednie wydarzenia ze względu na dłuższy harmonogram produkcji, ale większości fanów prawdopodobnie zależy na nowych skórkach.

Nowa partia ekskluzywnych elementów kosmetycznych jest praktycznie gwarantowana w przypadku każdej większej nowej aktualizacji zawartości. Najbardziej prawdopodobny przypadek jest taki, że Valve wróci i dokończy odświeżone linie skórek dla starych map. Overpass i Ancient dojrzeli do nowej linii skórek, podobnie jak Cache i Cobblestone, gdyby Valve potrzebowało starszej inspiracji. Prawdopodobnie zawierałaby również nową partię skórek agentów, ponieważ operacje stały się głównym sposobem wprowadzania nowych modeli graczy do gry.

Nowe mapy społeczności są również podstawą nowych operacji CSGO, a Valve prawdopodobnie nie zerwie z tradycją w 2023 roku. Nie ma sensu spekulować, które z nich zostaną wybrane, ale po dodaniu Anubisa do oficjalnej puli map stawka byłaby wyższa niż kiedykolwiek.

Na koniec przepustka bitewna i dodatkowe misje z nią związane. System gwiezdny Operation Riptide był hitem wśród fanów CSGO, a nowa zawartość zapewnia nowy sposób gry z mnóstwem zachęt. System prawdopodobnie zawierałby pewne poprawki mające na celu, miejmy nadzieję, rotację puli map Danger Zone. Niezależnie od tego, co Valve zdecyduje się włączyć, nowa operacja zostanie przyjęta z otwartymi ramionami w 2023 roku.Źródło : https://win.gg/news/heres-why-csgo-will-get-a-new-operation-in-2023/