Oto 3 niedoceniane, 2 przereklamowane mapy CSGO według ludzi na Reddit


Kontratak przeszedł długą drogę, odkąd po raz pierwszy zaczął jako mod do Pół życia. Czwarta gra z serii, Counter Strike globalna ofensywajest z pewnością jedną z najbardziej znanych gier e-sportowych, a jednocześnie cieszy się wierną rzeszą fanów okazjonalnych graczy.

Duży aspekt CSGO rozgrywką są mapy. Wiele z nich stało się ulubieńcami fanów, podczas gdy inne nie były tak popularne, że ostatecznie zostały po prostu usunięte. Nic dziwnego, że gracze od dawna dyskutują o tym, które mapy są uważane za przereklamowane, a które niedoceniane.

Cóż, to właśnie mają do powiedzenia ludzie w wątku na Reddit’s r/counterstrike.

Przereklamowane mapy CSGO

Gdy przeglądasz wątek na r/counterstrike, dwie mapy łatwo stają się faworytami, jeśli chodzi o to, które z nich są najbardziej przereklamowane. To są:

Pył II

Inaczej znany pod nazwą pliku de_dust2, Dust II jest następcą innego Kontratak mapa, Pył. Jest prawdopodobnie najbardziej kultowy CSGO Mapa jest taka, jak wielu Redditów wskazuje w wątku Reddit. Jednak większość osób, które odpowiedziały na wątek, uznała go za najbardziej przereklamowany.

Redditor rmp8k mówi: „Dust2 jest bez wątpienia ikoną, ale po ponad 2 tysiącach godzin na tej mapie jest tak samo”. Inni nie zgodzili się i powiedzieli, że mapa wcale nie jest przereklamowana. Zamiast tego jest po prostu odtwarzany zbyt często.

Miraż

Drugą przereklamowaną mapą według ludzi w wątku Reddit jest nikt inny jak Mirage. Dodano do CSGO w 2013 roku był wcześniej znany pod inną nazwą, Strike.

Redditor FireLordObamaOG zgadza się, że zarówno Dust II, jak i Mirage są przereklamowane, mówiąc, że „są zrównoważone w sposób, w jaki niektóre inne mapy nie są, ale są najbardziej podstawowym doświadczeniem, jakie możesz mieć CS”.

Powiązany artykuł: Najlepsza i najgorsza broń w CS:GO

Niedoceniane mapy CSGO

Jeśli chodzi o które CSGO mapy są niedoceniane, odpowiedzi Redditorów są bardziej zróżnicowane. Oto trzy, które często pojawiały się w odpowiedziach na wątek Reddit:

Aztek

Pierwszy niedoceniony CSGO Mapa na naszej liście to mapa rozbrajania bomb Aztec. Według Collidera, ta mapa została stworzona przez Chrisa Auty i „ustawiona w deszczowym miejscu archeologicznym Ameryki Środkowej i zawiera linie widzenia dalekiego zasięgu, które są korzystne dla snajperów”.

Mapa została usunięta w 2017 roku i chociaż inne mapy usunięte wraz z nią nadal mogą być odtwarzane w innych trybach gry, tak nie jest w przypadku Aztec.

Pamięć podręczna

Jeden z CSGO mapy, które faktycznie zaczęły się jako mapa niestandardowa, Cache to mapa rozbrajania bomb, która kiedyś była częścią Active Duty Group. W chwili pisania jest częścią Defusal Group Delta for Casual i Deathmatch. Jest to również grywalna część konkurencyjnego dobierania graczy.

Cache został przerobiony i otrzymał nowy wygląd w 2019 roku. Niektórzy fani wydają się jednak tęsknić za jego starym wyglądem, takim jak Redditor Konseq.

Pociąg

Mapa, która istnieje od tego czasu CS 1.6Pociąg to mapa rozbrajania bomb, która została dodana do aktywnej grupy służbowej w CSGO. Jednak według raportu TalkEsport, Train został już usunięty i zastąpiony inną mapą o nazwie Ancient.

Według raportu wielu profesjonalnych graczy i innych fanów gry wyraziło swoje niezadowolenie z powodu usunięcia niedocenianej mapy.

Przeczytaj także: 5 światowych rekordów Counter-Strike’a, o których istnieniu prawdopodobnie nie wiedziałeśŹródło : http://www.itechpost.com/articles/114688/20221026/3-underrated-2-overrated-csgo-maps-according-people-reddit.htm