NAVI i s1mple CS:GO Major – Czy marzenie może się skończyć zanim się zacznie?

NAVI i s1mple CS:GO Major – Czy marzenie może się skończyć zanim się zacznie?

Przyglądamy się dotychczasowym występom NAVI i wyjaśniamy, dlaczego marzenie S1mple CS:GO Major mogło się skończyć, zanim jeszcze się zaczęło. G2 i FaZe mają katastrofalną scenę Paris Major Legends, której nie warto nawet komentować. NAVI ma przynajmniej pozory nadziei.

NAVI w Paryżu

Szorstkie otwieracze NAVI wszedł na scenę Paris Major Legends po treningu. Ich ostatni mecz rywalizacyjny odbył się ponad trzy tygodnie temu, co w kategoriach CS: GO to długi czas. Trzeba przyznać, że zespół uniknął poślizgu banana w otwieraczu GamerLegion. Jak dotąd lepsze drużyny przegrywały z gorszymi w Paris Major.

NAVI wykonał profesjonalną robotę, wygrywając 16:10, ale był powód do niepokoju. Pęknięcia naprawdę pokazały się przeciwko Liquid. Porażka 16:8, w której do przerwy prowadzili 14:1, była strasznym pokazem, co do tego nie ma wątpliwości. Podczas gdy Liquid wyglądali lepiej od czasu etapu Challengers, pokazali, że są niezwykle zdolni do pokonania w tym Major. Ten zespół NAVI CS: GO z trudem pokonał Amerykanów z Ameryki Północnej. Zakończyło to naprawdę okropny dzień dla naszych prognoz BLAST.tv Paris Major Legends Stage, z Pick’Ems wszędzie skazanymi na porażkę.

Trudne więzi

Głównym problemem będzie poleganie na s1mple, GOAT CS:GO. Posiadanie takiego gracza zawsze pomaga, ale on nie może tego zrobić sam. Przeciwko Liquid był jedynym graczem, który wyszedł pozytywnie. Forma npl będzie również dotyczyć zespołu NAVI CS:GO. Był najlepszym graczem całego RMR, który dostał się do Paris Major, ale teraz w obu grach z rzędu sfałszował go najniżej.

Kolejnym marzeniem NAVI i s1mple CS:GO jest NIP. Podobnie jak NAVI, NIP może być mieszanką, ale są głodni. Z wyjątkiem npl, ta lista NAVI CS: GO wygrała już Major. Jeśli obie drużyny są nierówne, różnica w remisie może być tak prosta, jak kto chce tego bardziej. Czy NAVI nadal ma ten sam głód sukcesu w CS:GO, jaki mieli w 2021 roku? Tylko oni mogą powiedzieć na pewno. Ich następni przeciwnicy będą zależni od innych wyników, ale tak czy inaczej nie jest to ładne. Jeśli wygrają, staną przed potencjalną perspektywą gry w Monte. Biorąc pod uwagę ich historię z sdy, byłby to pikantny pojedynek, ale niekoniecznie korzystny dla NAVI. Zejście byłoby katastrofalne. Wyniki w innych miejscach mogą oznaczać, że zmierzą się z FaZe tylko po to, by mieć szansę na pozostanie w Paris Major.

Podsumowanie

Jest bardzo realna sytuacja, w której spełnia się wielkie marzenie NAVI i s1mple CS:GO Major, gdy przelatują przez scenę Paris Major Legends Stage. Biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg turnieju, obstawialibyśmy, że będzie jeszcze kilka zwrotów akcji, a NAVI z pewnością będzie odgrywać główną rolę w dramacie.

Źródło: https://www.esports.net/news/csgo/navi-and-s1mple-major-run-could-be-over-before-it-begun/.