Opcje FPS dla osób leworęcznych, czy mała dłoń do kursora – co lepsze?

Odpowiadamy sobie na największe pytanie: co jest najlepsze w grach wideo? Co tydzień będziemy się bawić w nowe starcia, aby odkryć bezwzględnie najlepszą rzecz.

Wybór ręki w grach wideo

Ostatnio zdecydowaliście, że usuwanie karty z talii jest lepsze niż zatrzymywanie respawnu przeciwników po ich zabicu. Wynik nie był zaskakujący, ale był bliższy, niż się spodziewałem, co pokazuje, dlaczego warto pytać. Ta dyskusja to ważna sprawa. W tym tygodniu zajmiemy się rękawiczkami. Co jest lepsze: opcja strzelania lewą ręką w grach FPS czy mała dłoń jako kursor?

Opcja strzelania lewą ręką w grach FPS zawsze był to szanuje, że Counter-Strike był jedną z największych gier na świecie, a przez długi czas domyślnie ustawiał widok z lewą stroną trzymania broni. To zasługa Minha „Goosemana” Le, który jest leworęczny i dlatego animował trzymanie broni w ten sposób. To dobre dla niego! I dobrze dla innych leworęcznych, którzy znaleźli się w grze w sposób, w jaki mało którą gra pokazuje do dziś. Dla praworęcznych było to doświadczenie odmienne.

Mała dłoń jako kursor

Czy serce nie unosi się w górze, kiedy uruchamiasz grę i odkrywasz, że jej kursor myszy to mała dłoń? Czy nie cieszysz się z osobowości, jaką dodaje ta dłoń? Ten potężny zbrojny rękawiczony, ten zły pazur, ta krwawa odcięta ręka, ta dłoń ściskająca fajkę, ta..

Ale która opcja jest lepsza? Jako praworęczny, większość gier uważa mnie za domyślną opcję, więc mogę cieszyć się machaniem małą zbrojną rękawicą. Ale co by było, gdyby kursor miał opcję dla leworęcznych? Trudne decyzje. A co sądzisz, drogi czytelniku?

Źródło : www.bing.com