OG pokonuje MOUZ w EU RMR Opener w PGL Antwerp CSGO Major 2022


OG wśród drużyn, które odbiorą zwycięstwa w pierwszej rundzie europejskiego RMR nadchodzącego PGL Antwerp Major 2022.

Szczegóły meczu:

  • OG Esports kontra MOUZ.
  • Wydarzenie : PGL Antwerp Major 2022 europejski RMR A
  • Typ wydarzenia: LAN
  • Typ meczu : Etap Szwajcarski, Zwycięzca 1
  • Lokalizacja : Bukareszt, Rumunia

Mapa Weto

1. MOUZ usunął wiadukt

2. MOUZ usunięty Starożytny

– Reklama –

3. OG usunął Nuke

4. OG usunął Vertigo

5. OG usunął Inferno

6. MOUZ usunął Dust2

7. Mirage został pozostawiony

OG Esports rozpoczęło kampanię PGL Antwerp Major RMR, blokując rogi z nowym wyglądem MOUZ, z udziałem Jona „JDC” de Castro, który niedawno zastąpił Nathana „NBK-” Schmitta w aktywnym składzie.

Mecz rozpoczął się od tego, że OG zdobył czyste prowadzenie 3-0 nad Mirage, ale stracił cztery rundy z rzędu dzięki wejściu Davida „zamrożonego” Čerňanskiego, który wymusił agresję Valdemara „valde” Bjørna Vangså i rezygnacja ze strony B.

Pomimo tego, że jest na tylnym siedzeniu, OG nie pozostawił kamienia na kamieniu, przygotowując posiłki, aby uniemożliwić MOUZowi wykonanie sztuczek ze swojego podręcznika, gdy Christopher „Zręczność” Nong i jego ludzie zostali powstrzymani przez gniew Shahara „flameZ” Shushana, którzy byli fenomenalni , w szczególności na jego 4-kill kill na stronie A.

OG miał na swoim koncie 10 rund w pierwszej połowie, zanim MOUZ odważnie próbował wrócić do gry z nowym mężczyzną na bloku, JDC trzymając witrynę B, aby wylądować kolejną 4-zabójczą rundę gry, tym razem OG.

Tym, co mogłoby uniemożliwić MOUZ prawdopodobny powrót, byłaby przerwa wylosowana przez Nemanję „nexę” Isakovića, który pozornie sabotował rozpęd swoich przeciwników, uciekając z najlepszym z 1, 16-12 i rekordem 1:0 na europejskim RMR A .

– Reklama –Źródło : https://www.talkesport.com/news/og-defeat-mouz-in-eu-rmr-opener-in-pgl-antwerp-csgo-major-2022/