Bayes Esports – Oficjalny Dostawca Danych na BLAST TV Paris Major

Bayes Esports oficjalnym dostawcą danych na BLAST TV Paris Major

W styczniu Bayes Esports i BLAST Premier ogłosiły partnerstwo, a teraz Bayes Esports zostaje oficjalnym dostawcą danych na BLAST TV Paris Major. Bayes będzie dostarczać dane e-sportowe na żywo dla stron bukmacherskich i bukmacherów CSGO, co umożliwi oferowanie klientom najbardziej intrygujących zakładów.

Dane na żywo

Bayes Esports dostarcza dane e-sportowe na żywo dla BLAST TV Paris Major i umożliwi firmom oferowanie klientom najbardziej intrygujących zakładów. Turniej jest ostatnim turniejem CS:GO rozgrywanym pod nazwą BLAST.tv przed oficjalnym przejściem na Counter-Strike 2. Z pewnością pojawi się dodatkowe zainteresowanie, które drużyny będą miały szansę na zwycięstwo.

Faza mistrzowska

Zarówno etap Challengers, jak i Legends finałowego turnieju BLAST.TV CSGO Paris Major zostały zakończone i znamy drużyny, które zmierzą się w drabince Single Elimination, która składa się na fazę mistrzowską turnieju. Gry, na które możesz postawić, to między innymi Heroic, który zmierzy się z FaZe Clan, GamerLegion zmierzy się z Monte, Team Liquid starcie z Apeks i wreszcie Into The Breach z Team Vitality.

Faworyci do zwycięstwa

Dwaj najlepsi rozstawieni Heroic i Team Vitality będą prawdopodobnie jednymi z faworytów do wygrania lwiej części (500 000 $) z 1 250 000 $ oferowanych wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju. Zwycięzca zakwalifikuje się również do IEM Cologne 2023 Major, wraz z finałem światowym BLAST Premier, zbierając również 3500 punktów BLAST Premier.

Podsumowanie

BLAST TV Paris Major jest ostatnim turniejem CS:GO rozgrywanym pod nazwą BLAST.tv przed oficjalnym przejściem na Counter-Strike 2. Dzięki Bayesowi dostarczającemu dane, możesz być pewien, że będzie na co postawić!

Źródło: Esportsbets.com.