Odkryty wykres zakładów kryptowalutowych wywołuje oburzenie wśród profesjonalistów Valorant i streamerów


Valorant to dość świeży dodatek do świata gier FPS. Od czasu premiery fani byli natychmiast zahipnotyzowani tym, ile oferuje ten tytuł Riot Games. Ta gra miała odrobinę tytułów FPS, takich jak Counter-Strike, ale każda postać miała swoje własne szalone wzmocnienie. Społeczność, którą ta gra zbudowała w tak krótkim czasie, jest godna pochwały.

Ta niesamowita społeczność przeżywa teraz własne kłopoty. Pewne psotne elementy zapoczątkowały trend „rzucania kryptowalutami” w tej grze Riot Games. Rzucają mecze Valorant z wybitnymi nazwiskami, aby zarobić kryptowalutę. W przeszłości wielu streamerów potępiło tę praktykę polegającą na rzucaniu i zdobywaniu pieniędzy ze stron z zakładami kryptograficznymi. Jednak teraz społeczność znalazła bardziej konkretny dowód na to, że ta praktyka stała się większa i bardziej zorganizowana, niż myśleli.

Rewelacja na temat wykresów zakładów kryptograficznych spotyka się z konsternacją gwiazd Valorant

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

Streamer Valorant PROD opublikował ostatnio na Twitterze zrzut ekranu z serwera Discord. Na zrzucie ekranu widoczny był wykres przypominający tablicę nagród, z nagrodą pieniężną za to, ile mogą zdobyć snajperzy strumienia kryptograficznego. Zasady podane na wykresie polegały na tym, że zawodnicy rzucali, jeśli gwiazda Valorant była ich drużyną, lub streamowali snajpera i wygrywali, jeśli byli w drużynie wroga. Streamerka Kyedae podzieliła się z fanami konsternacją z powodu tej sytuacji, stwierdzając, że to ją zasmuca. Jednak jedna ikona Valorant, której nie ma na liście, podzieliła się zabawną uwagą na temat tej smutnej sytuacji. Patrząc, że nie ma go na liście, zażartował Tarik, „Mój rzucają za darmo”.

Upublicznienie tego wykresu wywołało oburzenie w społeczności. Fani zaczęli domagać się działań przeciwko osobom na serwerze Discord. Wielu nawet prosi o znalezienie kont Valorant na temat tych psotnych elementów i zakazanie ich. Kolejną gwiazdą, która okazała konsternację z powodu tej klęski, był zawodowy gracz G2, ShahZaM.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

ShahZaM strzelał do krytyków, którzy wcześniej zarzucali mu bezpodstawne narzekanie. Teraz, gdy konkretne dowody wyszły na jaw, hejterzy również będą milczeć.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu poniżej tej reklamy

Jednak samo to objawienie nie powstrzymałoby tej praktyki. Wieloletni fani tego FPS-a domagają się od Riot Games podjęcia szybkich działań. Co myślisz o ujawnieniu wykresu krypto-zakładów przeciwko gwiazdom Valorant? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Obejrzyj tę historię: 5 najlepszych graczy Valorant w 2022 roku

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-unearthed-crypto-betting-chart-sparks-outrage-among-valorant-professionals-and-streamers/