Od FalleN po karrigan, wiele spuścizn zostanie zdefiniowanych w Rio Major


Już czas. Nawet przy braku zespołów takich jak G2 i Astralis, ten Major zapowiada się na największy z nich wszystkich i potencjalnie na koniec ery na więcej niż jeden sposób. Wielu legendarnych graczy i składów prawdopodobnie patrzy na swoją ostatnią szansę w wielkim czasie, w środowisku, które wprowadzi do gier więcej szumu niż kiedykolwiek wcześniej.

G2 i Astralis: brak w akcji

Napięcie między graczami i organizacjami nigdy nie było wyraźniejsze niż w przypadku prób i udręk Astralis, którego legendarny, zwycięski oddział pękł w 2019 r., Gdy problemy wewnętrzne i wymuszone długotrwałe nieobecności doprowadziły do ​​ostatecznego wypalenia i dezintegracji składu.

To było niegospodarność najwyższej próby i zarówno gracze, jak i organizacja wciąż cierpią z powodu daleko idących konsekwencji. Widzimy podobną historię rozgrywającą się z G2, który miał zgłoszony brak porozumienia w zakresie wizji między liderem w grze a trenerem przed przerwą gracza, a teraz skończył zastąpienie obu, tracąc przy tym bilet do Rio .

Przynajmniej fani Astralis mają nadzieję na powrót urządzenia, ale na co można mieć nadzieję dla zwolenników G2? Że NiKo nadal nie przejmie wodzy IGL, że znajdą jeszcze jednego elitarnego trenera, który będzie chciał uformować tych niesfornych surowych fraggerów w silniejszą jednostkę?

Duńska organizacja najwyraźniej korzystała z tymczasowych rozwiązań w ciągu ostatniego roku, nawet jeśli odejście z programu „WineF” było wyraźnie nieplanowane. Plan gry G2 z tą drużyną powinien już się urzeczywistnić: zamiast tego zaczyna się zgnilizna. Ich nieobecność w Rio jest równie ważną fabułą, jak obecność innych: właśnie tak duże i istotne są te organizacje dla naszej sceny.

Ostatni akt FalleN i najlepsza szansa na zdefiniowanie spuścizny Karrigana

Nadal nie nakreśliliśmy długiego ogona życia sportowców e-sportowych, ale jasne jest, że weterani tacy jak karrigan i FalleN zbliżają się do końca swojego czasu w elitarnych meczach CS:GO. Ponieważ FalleN chce w niedalekiej przyszłości odłożyć mysz, ten główny powrót do domu prawdopodobnie będzie jego największym turniejem w pozostałej części jego kariery. Bez względu na to, czy uda mu się dotrzeć na kolejną pokazową imprezę Valve, nie odbędzie się ona w Rio, przed uwielbiającą go publicznością.

Imperial wjechał na swoje szczęście trochę do czołowej szesnastki w poprzednim Majorze w Antwerpii, a także nie mieli łatwej jazdy do Rio, więc nic poza magią nie sugeruje, że zrobią tu głęboką trasę. Niezależnie od tego, jak to będzie, dodatkowe piękno tłumu oglądającego nawet pierwszy etap Majora sprawia, że ​​jest to wyjątkowa okazja zarówno dla graczy, jak i fanów.

Potem są obrońcy tytułu. Realistycznie rzecz biorąc, 32-letni Duńczyk nie będzie w stanie dogonić wszystkich głównych wygranych gla1ve’a, bez względu na to, jak potoczą się sprawy w Rio. Jednak dwa główne tytuły wraz ze wszystkimi innymi wyróżnieniami, które zdobył dzięki szerokiej gamie składów, sprawią, że ta rozmowa będzie realistyczna. Byłoby jeszcze bardziej kuszące, gdyby FaZe Clan załatwiło sprawy w Bostonie, zamiast wpaść na Stewiego.

Tak jak jest, nawet wygrana jeden po drugim, postawiłaby karrigan i spółkę. w uświęconym towarzystwie i chociaż FaZe nie były tak nieskazitelne, jak przed przerwą gracza, nadal są faworytami wchodzącymi na to wydarzenie. Jak można ocenić ten skład FaZe, jeśli nie spełnią się tutaj i przestaną zdobywać tytuły? W przypadku większości innych najlepszych drużyn w nieładzie (i wyświetlających niższy pułap niż przed graczem, który łamie FaZe), musiałoby to spaść jako ogromna stracona szansa.

Najlepsze z reszty: przyszłość NAVI na linii

Słoń w kształcie s1mple w pokoju jest jednym z głównych powodów, dla których tak jest. Czy to może być ostatnie spojrzenie na NAVI, jakie znamy? Wydaje się całkiem prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości zespół przejdzie na całą Ukrainę, a jeśli elektroniczne i Perfecto będą musiały przejść, zespół będzie musiał uporać się ze znacznym downgradem i nowym problemem IGL. Jest również całkiem jasne, że sdy nie zazębia się dobrze z istniejącymi protokołami, ponieważ jego wyniki dotyczące fragowania były do ​​tej pory dość słabe w NAVI. W swoim inauguracyjnym turnieju podczas wiosennego finału BLAST Premier zdobył tylko pozytywny wynik K/D, który również był wystarczająco dobry, aby uzyskać ocenę 1,02 na HLTV. To tyle, ile ma do tej pory, co nie wystarcza na wyzwanie o tytuł.

Dzięki NIP, Liquid, Vitality i Cloud9, które wyglądają dobrze, istnieje wiele zespołów, które chcą skorzystać z każdej wpadki ustalonej elity. Rio Major zapowiada się na niesamowity romans.

Źródło zdjęcia: HLTV

Źródło : https://www.rivalry.com/news/from-fallen-to-karrigan-many-legacies-will-be-defined