Obelisk zmienił kolor na fioletowy, aby uczcić przejście 9z do Counter-Strike GO Antwerp Major | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Esports w Ameryce Łacińskiej dodał nowe i spektakularne osiągnięcie dzięki argentyńskiemu składowi 9z, który ma w swoich liniach graczy z Argentyny, Urugwaju i Chile, którzy pokonali paiN Gaming, aby zdobyć ostatni dostępny limit przyznany RMR Americas, podnosząc nazwa regionu i obecność na CS:GO Antwerp Major.

Możesz czytać: Wielki finał LLA odbędzie się w Flow GAMERGY Argentina

Aby pokazać, jak ważny jest ten kamień milowy, oprócz podania przykładu, jak bardzo gry i sporty elektroniczne rozwinęły się w kulturze popularnej, uczcić osiągnięcie jednego z głównych i historycznych zabytków Ameryki Południowej, Obelisku, o godzinie 19. zmienił kolor świateł, które go oświetlały fioletem 9z.


Frankkaster, założyciel 9z, po zwycięstwie zaznaczył, że to było jego marzenie i że tak myślał przez całe życie.

„Teraz będę marzył o dotarciu do Legends Stage i jeśli to nie ten Major, to będzie następny. Tutaj zostawimy wszystko, chłopcy są bardzo zaangażowani. Jestem bardzo dumny z zespołu, bardzo szczęśliwy i bardzo trudno mi uświadomić sobie, że spełniłem marzenie, o które tak ciężko walczyłem. Teraz ważne jest, aby zbudować długoterminowy projekt z tymi pięcioma graczami, jako pierwszy zespół 9z, który stworzyliśmy, pierwszy zespół 9z, który się wyróżniał” – powiedział gracz.


Na razie, w drodze na Major, który rozpoczyna się 9 maja, zespół zatrzyma się w środku, aby poszukać miejsca na IEM Dallas, ale w międzyczasie pozostaje tylko uczcić ten wspaniały moment, który będzie 15 kwietnia 2022 na zawsze. .

Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/04/16/the-obelisk-turned-purple-to-celebrate-9zs-passage-to-the-counter-strike-go-antwerp-major-ruetir/