Obejrzyj pokaz o grach na PC: Najbardziej oczekiwane 30 listopada

Przedstawiamy Ci najnowszą edycję PC Gaming Show, która odbędzie się w czwartek, 30 listopada, w zupełnie nowym formacie na zakończenie roku. Nasza kolejna transmisja pod tytułem PC Gaming Show: Most Wanted przedstawi ranking 25 najbardziej oczekiwanych, jeszcze nie wydanych gier na PC. Pokażemy nowe zwiastuny, informacje oraz ogłoszenia. Program obejmie także premierę wielu innych gier wartej pojawienia się na Twojej liście życzeń.

Najbardziej oczekiwane gry na PC

W nowym formacie show, najbardziej wyczekiwane gry zostaną wybrane przez szerokie grono ponad 50 industialistów, twórców treści i recenzentów z różnych publikacji. Wszyscy oni wezmą udział w specjalnym głosowaniu, które zostało stworzone przez PC Gamer. W skład tego prestiżowego panelu wchodzą m.in. Sid Meier (twórca serii Civilization), Brian Fargo, szef Inxile Entertainment (odpowiedzialny za Wasteland 3 i Torment: Tides of Numenera) oraz Steven Spohn, dyrektor AbleGamers. Oprócz nich, będziemy mieli okazję usłyszeć również wiele innych twórców, programistów i osobistości reprezentujących szerokie spektrum perspektyw obecnego w branży gier.

Przedstawicielka najnowszego show

Program PC Gaming Show: Most Wanted poprowadzi Frankie Ward, regularna uczestniczka międzynarodowych turniejów esportowych w grach takich jak Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Frankie po raz pierwszy wystąpiła w PC Gaming Show w 2018 roku, a ostatnio stała się podstawą dla sztucznej inteligencji. Na szczęście teraz czuje się już o wiele lepiej.

Oglądaj na żywo

Transmisję na żywo obejrzyj 30 listopada na stronach twitch.tv/pcgamer, youtube.com/pcgamer, Steam oraz innych kanałach. Dokładna godzina nadawania, pełna lista gier i wszystkich członków panelu zostaną podane w późniejszym terminie.

PC Gaming Show: Most Wanted odbywa się we współpracy z firmą Intel. Bądź na bieżąco i śledź aktualizacje na stronie pcgamingshow.com. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w PC Gaming Show: Most Wanted, wyślij e-mail na adres melissa.makhmaltchi@futurenet.com.

Źródło : www.pcgamer.com